Fanzóny a Majstrovstvá sveta v hokeji? Zábava a fandenie v jednom

Majstrovstvá sveta v hokeji sa už nezadržateľne blížia a Slovensko konečne začína žiť hokejom. Kto sa dostane na zápasy majstrovstiev v Bratislave a Košiciach si taktoužije pravú hokejovú rozprávku. Ostatní si dianie môžu vychutnať v originálnych fanzónach, ktoré organizátori pripravili nielen pre Košice s Bratislavou, ale aj ostatné „hokejové“ bašty Slovenska. Či už je to Poprad, Nitra, Trenčín, Banská Bystrica alebo Martin, všade tam si návštevníci užijú množstvo zábavy a sprievodných akcií.

V Bratislave bude fanzóna na námestí pred Istropolisom, v Košiciach v Kulturparku. Obe lokality sú vybrané s dôrazom na blízkosť  hokejových arén (ZŠ Ondreja Nepelu a Steel Aréna). Fanzóny sú určené pre každého fanúšika (vstupné zadarmo) a svoje brány prvýkrát otvoria hneď 10.mája. Počas každého hracieho dňa sa budú otvárať vždy hodinu pred prvým stretnutím a zatvárať hodinu po poslednom.

Každý deň sa v nich budú losovať vstupenky na zápasy, predávať dresy a suveníry. Dostupná bude aj široká ponuka jedál a nápojov zo stánkov s občerstvením. Zápasy sa budú sledovať na veľkoplošných obrazovkách a počas celého dňa je pripravený aj bohatý sprievodný program.

V Košiciach aj s ubytovaním

Fanúšikovia v Košiciach okrem bezplatného vstupu do fanzóny budú môcť využiť aj cenovo celkom prijateľné ubytovanie. Špeciálne stanové mestečko sa bude nachádzať v lokalite kúpaliska Ryba-Anička a ponúkne ubytovanie v 2-miestnom stane za 29 € na noc. Na prenájom bude ponúknutých až 400 stanov s kompletným vybavením. To znamená, že návštevník bude mať k dispozícii posteľ, vankúš, prikrývky a v areáli keramické toalety, čisté sprchy, uzamykateľné skrinky s 24 hodinovým security servisom či snack bar.

Novinky zo sveta TV
Na Slovensku bude mať premiéru ďalší český seriálový hit -Černé vdovy, ktorý vysielala česká Prima ..
23.6.2019
Kryštof je nový celovečernýhraný film o viere, nádeji a obeti. Hlavný hrdina žije v komunite ..
13.6.2019
Je jún, leto klope na dvere, prichádza čas, kedy slovenské televízie prepínajú program svoj na „letný mód“. Posledný ..
9.6.2019
Kredenc, spočiatku veľmi úspešná skečshow z dielne Dana Dangla, po štyroch rokoch nadobro ..
6.6.2019
Viete kto sa v nedeľu v Bratislave stal majstrom sveta v ľadovom hokeji v roku 2019? Určite áno. ..
30.5.2019
Keď pred dvoma rokmi vstúpila RTVS koprodukčne do nákladného projektu Mária Terézia, tak na vianočnú rozprávku vtedy ..
26.5.2019
A pritom začiatok Majstrovstiev sveta vyzeral veľmi nádejne. Po výhre s Američanmi sme smolne prehrali s výbermi Fínska ..
20.5.2019
Je to tak, slovenská verejnoprávna televízia tento rok ostáva úplne bez Ligy majstrov a finále snov medzi FC ..
19.5.2019
Tak úvod domáceho šampionátu sa nesie na vlne neuveriteľných výkonov slovenskej reprezentácie. Veď kto ..
15.5.2019
Galavečer, finále, šou Najväčší Slovák vysielala  RTVS na Jednotke v stredu 1. mája. Na prvom mieste sa podľa ..
11.5.2019