Duch – seriál s hviezdnym obsadením sa už natáča, kedy ho Joj „vypustí“ na obrazovky?

Televízia JOJ započala natáčanie nového seriálu s názvom Duch. Bude to kriminálka s prvkami komédie, čo nie je v našich končinách zatiaľ veľmi využívaná kombinácia. Na druhú stranu, optimizmus tvorcom vlieva do žíl jeho český predobraz – a teda seriál s rovnakým názvom, ktorý televízia Primaodpremiérovala už minulý rok. Ten si získal ohromnú popularitu a televízia JOJ dúfa, že sa jej to podarí aj so slovenskou verziou.

Jej ambície určite podporí angažovanie známeho herca PredragaBjelaca, ktorý stvárnil úlohu v megahitovej sérii HarryPotter (ako Igor Karkarov, riaditeľ chlapčenskej čarodejníckej akadémie). Zaujímavé je, že Predrag tú istú postavu stvárnil aj v českej verzii Ducha. Srbský herec žijúci v Čechách teda ne/prekvapujúco prikývol aj na účinkovanie pod slovenskou taktovkou.

Čo na jeho „znovu“ obsadenie hovorí riaditeľ JOJ Group Marcel Grega? „Ducha mafiánskeho bossa Darka v originálnej verzii nezameniteľným spôsobom stvárnil obľúbený srbský herec PredragBjelac, ktorý v tejto úlohe exceloval natoľko, že sme si v nej nevedeli predstaviť vhodnejšieho kandidáta. Teší ma, že Pedja prijal ponuku aj do slovenskej verzie seriálu…“

O čo v seriáli pôjde? Bude to príbeh policajného vyšetrovateľa Emila, ktorého stvárnil Michal Kubovčík, ktorému sa život obráti úplne naruby potom ako doňho vstúpi duch mŕtveho mafiána DarkaBesarabiča (PredragBjelac). Ten od neho bude chcieť vyšetriť hlavne okolnosti jeho záhadnej smrti. A popritom mu pomôže s riešením ďalších prípadov.

Okrem týchto dvoch pánov sa v seriáli môžete tešiť aj na ďalších obľúbených slovenských hercov ako je Maroš Kramár, Martin Nahálka, Robo Jakab, Kamil Mikulčík, Rebeka Poláková… Premiéry na slovenských obrazovkách by sme sa mohli dočkať už na budúci rok (možno aj na jar 2023?).

Novinky zo sveta TV
RTVS má na Vianoce pripravenú ďalšiu pôvodnú slovenskú rozprávku. Na Štedrý večer uvedie vianočnú rozprávku ..
28.11.2023
Tak nová Perinbaba konečne mieri do kín. Po dlhotrvajúcich peripetiách, ktoré mala na svedomí hlavne pandémia (prvý ..
25.11.2023
Po tom, čo aktuálna tretia sezóna najväčšieho hitu RTVS Pečie celé Slovensko bola dlho na vážkach a vedenie váhalo, ..
12.11.2023
Spravodajská televízia JOJ 24 ešte na konci októbra uviedla dve zbrusu nové relácie. „Pacient, Lekár, Vedec“ ..
2.11.2023
Big Brother je späť! Jedna z najúspešnejších reality show na svete sa po rokoch vracia na slovenské obrazovky. Tentoraz v ..
31.10.2023
Od októbra 2023 na verejnoprávnej Jednotke môžeme sledovať už druhú sériu zábavného seriálu na podporu čítania ..
22.10.2023
Na Slovensko prichádza film Muž, ktorý stál v ceste. Je to dráma o mužovi, ktorý sa reálne postavil do cesty ..
14.10.2023
Videli ste film Sviňa? Tak teraz do kín prichádza jeho voľné pokračovanie s názvom Vojna policajtov. Za knižnou predlohou ..
6.10.2023
Tešíte sa na Pečie celé Slovensko? V nedeľu 1. októbra 2023 večer to na Jednotke RTVS konečne vypukne. Do tretej série ..
30.9.2023