Čo ja viem sa vráti túto jeseň – už v desiatej sérii

Ak ste fanúšikom obľúbenej zábavno-vedomostnej šou Čo ja viem z dielne RTVS, tak vás určite poteší správa, že už na jeseň 2023 sa tento program opäť objaví na obrazovke Jednotky. A to v jubilejnej desiatej sérii. Momentálne sa na webe RTVS môžu hlásiť všetci tí vysokoškoláci, ktorí by si chceli zasúťažiť priamo v štúdiu a zabojovať o atraktívne ceny. Mimochodom, nové epizódy sa budú natáčať už od polovice mája a na začiatku júna.

Spolu s týmto zábavným formátom sa samozrejme vracia aj jej hlavná tvár – moderátor Marcel Merčiak. A čo odkazuje študentom, ktorí možno ešte stále váhajú otestovať si svoje vedomosti v publiku? „Skúsenosť s Čo ja viem vrelo odporúčam všetkým študentom, ktorí váhajú, či majú vyskúšať šťastie priamo v televíznom štúdiu. Určite to nie je ľahké, ale napätie, nervozita, niekedy aj stres predsa patria k súťaženiu. Určite je to pekná výzva, ktorú počas deviatich rokov existencie tejto zábavno-vedomostnej šou drvivá väčšina študentov zvládla. Čo ja viem priamo v štúdiu je iná dimenzia a ak máte možnosť byť pri tom, pokúste sa ju využiť“.

Zatiaľ posledná deviata séria šou sa vysielala ešte na jar 2022, kedy sa o popularitu delila s ďalším ťažiskovým zábavným formátom – Milujem Slovensko. Tento rok to možno bude inak. Milujem Slovensko sa momentálne vysiela už túto jar a na jesennú sezónu relácia ešte nie je potvrdená. Takže možno by najsilnejšie piatkové večery obsadilo práve Čo ja viem. Je to aj celkom pravdepodobné už len z toho dôvodu, že štvrtkový termín na jar tejto relácii veľmi neprospel – posledná séria len s ťažkosťami atakovala hranicu 250 tisíc divákov, pričom predtým pohodlne dosahovala sledovanosť aj 400 tisíc. Ale či sa tak aj naozaj stane a Čo ja viem prischne silný piatkový prime-time,je samozrejme ešte vo hviezdach.

Novinky zo sveta TV
Je to tak, len prednedávnom totiž JOJ Group potvrdila chýry o vzniku novej stanice v jej programovom portfóliu*. Nová ..
4.6.2023
Verejnoprávna RTVS spúšťa nový projekt s názvom „Voda spieva“ v spolupráci s Východoslovenskou vodárenskou ..
26.5.2023
RTVS zaradila do svojej programovej štruktúry v máji 2023 novú publicistickú reláciu s názvom „Cez lupu“. Prvá ..
21.5.2023
Sviatok všetkých hokejových nadšencov – Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji sú konečne tu. Tohtoročný svetový ..
14.5.2023
Veru tak, kniha s najlepšími receptami Pečie celé Slovensko totiž získala ocenenie PantaRheiAwards 2022 v kategórii ..
7.5.2023
Už zanedlho sa na našich obrazovkách objaví nový formát – a hoci sa leto (a letná uhorková sezóna) neúprosne blíži, ..
30.4.2023
Slávnostné vyhlásenie našej Národnej filmovej ceny Slnko v sieti za rok 2022 už máme úspešne za sebou. Uskutočnilo sa ..
23.4.2023
S kým sa naši stretnú v príprave? Pod vedením trénera CraigaRamsayho ich čaká osem zápasov. A všetky odvysiela aj ..
13.4.2023
Ak ste fanúšikom obľúbenej zábavno-vedomostnej šou Čo ja viem z dielne RTVS, tak vás určite poteší správa, že už na ..
9.4.2023
Teda tých častí, ktoré sa natáčali na Slovensku, aby sme boli presnejší. Keď k nám minulý rok zavítala kontroverzná ..
29.3.2023