Čo ja viem sa vráti túto jeseň – už v desiatej sérii

Ak ste fanúšikom obľúbenej zábavno-vedomostnej šou Čo ja viem z dielne RTVS, tak vás určite poteší správa, že už na jeseň 2023 sa tento program opäť objaví na obrazovke Jednotky. A to v jubilejnej desiatej sérii. Momentálne sa na webe RTVS môžu hlásiť všetci tí vysokoškoláci, ktorí by si chceli zasúťažiť priamo v štúdiu a zabojovať o atraktívne ceny. Mimochodom, nové epizódy sa budú natáčať už od polovice mája a na začiatku júna.

Spolu s týmto zábavným formátom sa samozrejme vracia aj jej hlavná tvár – moderátor Marcel Merčiak. A čo odkazuje študentom, ktorí možno ešte stále váhajú otestovať si svoje vedomosti v publiku? „Skúsenosť s Čo ja viem vrelo odporúčam všetkým študentom, ktorí váhajú, či majú vyskúšať šťastie priamo v televíznom štúdiu. Určite to nie je ľahké, ale napätie, nervozita, niekedy aj stres predsa patria k súťaženiu. Určite je to pekná výzva, ktorú počas deviatich rokov existencie tejto zábavno-vedomostnej šou drvivá väčšina študentov zvládla. Čo ja viem priamo v štúdiu je iná dimenzia a ak máte možnosť byť pri tom, pokúste sa ju využiť“.

Zatiaľ posledná deviata séria šou sa vysielala ešte na jar 2022, kedy sa o popularitu delila s ďalším ťažiskovým zábavným formátom – Milujem Slovensko. Tento rok to možno bude inak. Milujem Slovensko sa momentálne vysiela už túto jar a na jesennú sezónu relácia ešte nie je potvrdená. Takže možno by najsilnejšie piatkové večery obsadilo práve Čo ja viem. Je to aj celkom pravdepodobné už len z toho dôvodu, že štvrtkový termín na jar tejto relácii veľmi neprospel – posledná séria len s ťažkosťami atakovala hranicu 250 tisíc divákov, pričom predtým pohodlne dosahovala sledovanosť aj 400 tisíc. Ale či sa tak aj naozaj stane a Čo ja viem prischne silný piatkový prime-time,je samozrejme ešte vo hviezdach.

Novinky zo sveta TV
Markíza na leto pripravila pre svojich divákov novinku – špeciálny formát pod názvom „Lovci búrok“. Vysiela sa v ..
18.7.2024
Tento rok oslavujeme okrúhle 80.výročie Slovenského národného povstania. A Slovenská televízia a rozhlas si ho bude ..
10.7.2024
Už v pondelok 8.júla o 20:30 sa na Markíze objaví nový odľahčený krimiseriál s názvom Polícia Hvar. Jeho dej sa ..
7.7.2024
Len prednedávnom sme vás informovali, že skupina Markíza má pre svojich divákov pripravenú novú televíznu stanicu.
26.6.2024
Televízna sezóna smeruje k uhorkovému obdobiu a v podstate všetky stanice zapínajú oddychový „prázdninový mód“. ..
23.6.2024
Česko-slovenský animovaný film Keď život chutí sa len nedávno zúčastnil na prestížnom medzinárodnom festivale ..
11.6.2024
Skupina Markíza prichádza na mediálny trh s novou televíznou stanicou. Od leta 2024 sa tak na našich obrazovkách zjaví ..
8.6.2024
V utorok 28.mája bolo Teleráno na Markíze naozaj špeciálne. Po nepretržitých 20 rokoch spoločného účinkovania vo ..
3.6.2024
RTVS sa práve v týchto dňoch pustila do nakrúcania nového seriálu z atraktívneho lekárskeho prostredia. Dej sa bude ..
23.5.2024
Určite poznáte internetový seriál o dvoch kamarátkach z Východu, ktoré si prídu do Bratislavy plniť svoje sny. No ..
15.5.2024