Tv program 18.06.2024 - Utorok




6:00 – 7:00

02:05
Don Matteo
06:00
Zázračný miniateliér
06:10
Doma chutí najlepšie
06:25
Jurošík
06:30
Bob a Bobek na cestách
06:40
Bob a Bobek na cestách
06:45
Dimitri II
06:50
Nezbedný havran
Prestávka vo vysielaní
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
06:05
Záchranári
06:35
Martin a Venuše
05:10
Fidlivareška
06:00
Matematické príšerky II.
06:25
Tom Gates
06:40
Okido III.
06:55
Strážcovia Trstinového mora
05:15
To je vražda, napísala IV.
06:20
To je vražda, napísala IV.

7:00 – 8:00

07:00
Ranné správy RTVS
06:50
Nezbedný havran
07:05
Hrdinovia mýtov a legiend
07:30
Živá panoráma
Prestávka vo vysielaní
06:15
Ranné noviny
06:05
Záchranári
07:15
Letecké katastrofy VI.+ VIII.
06:35
Martin a Venuše
06:55
Strážcovia Trstinového mora
07:05
Lloyd a muchy
07:20
Ronja, lúpežníkova dcéra
07:45
Mechamato
06:20
To je vražda, napísala IV.
07:25
Súdna sieň

8:00 – 9:00

07:00
Ranné správy RTVS
08:25
Bez batožiny
08:00
Hírek
08:05
Bulharský magazín
08:30
Nemecký magazín
Prestávka vo vysielaní
06:15
Ranné noviny
08:35
Bez servítky
07:15
Letecké katastrofy VI.+ VIII.
08:25
Vražedné čísla VI.
06:35
Martin a Venuše
08:25
Julie, co by bylo kdyby…
07:45
Mechamato
08:10
Fíha tralala
08:25
Petronela Jabĺčková
08:40
Odbodkovia II.
08:50
Bob staviteľ XV. – XVIII.
07:25
Súdna sieň
08:35
Prvé oddelenie II.

9:00 – 10:00

09:00
Detektívi zo severu VII
09:00
Regina
09:55
Oči plné snehu
Prestávka vo vysielaní
08:35
Bez servítky
09:50
Súdna sieň
08:25
Vražedné čísla VI.
09:30
Vražedné čísla VI.
08:25
Julie, co by bylo kdyby…
09:00
Požiarnik Sam VIII.
09:15
Zvierací ochrancovia
09:35
Plamienok a štvorkolky I.
08:35
Prvé oddelenie II.
09:15
Prvé oddelenie II.
09:35
Vraždy v Brokenwoode V.

10:00 – 11:00

10:00
Na krok od neba
09:55
Oči plné snehu
Prestávka vo vysielaní
09:50
Súdna sieň
10:55
Súdna sieň
09:30
Vražedné čísla VI.
10:30
Riskuj!
08:25
Julie, co by bylo kdyby…
10:35
Božská Florence
10:00
Sonic Boom 2
10:15
Rybičky Flip a Flap II.
10:25
Mia a čarovné ihrisko I.
10:35
Mestská farma Lellobee
10:35
Mestská farma Lellobee
10:45
Pirátska akadémia
09:35
Vraždy v Brokenwoode V.

11:00 – 12:00

11:00
Duel
11:25
Všade dobre, doma naj
09:55
Oči plné snehu
11:30
Drobci
11:35
Tip a Tap
11:40
Pa a Pi
11:50
Trpaslíci
Prestávka vo vysielaní
10:55
Súdna sieň
10:30
Riskuj!
11:25
Záchranári
10:35
Božská Florence
11:00
Moe a jeho šou I.
11:15
Idefix
11:30
Zvieratká
11:45
Digley a Dazey
11:45
Digley a Dazey
11:50
Naše prasiatko
11:50
Naše prasiatko
09:35
Vraždy v Brokenwoode V.

12:00 – 13:00

12:00
Správy RTVS
12:25
Dámsky klub
12:00
Živá panoráma
12:20
Cyklopotulky
12:30
Experiment
Prestávka vo vysielaní
12:00
Noviny o 12:00
12:25
Súdna sieň
11:25
Záchranári
12:15
Ups, zmenil som svet
10:35
Božská Florence
12:35
Tristan a Isolda
12:00
Odbodkovia II.
12:10
Bambuľko a Bulienka III.
12:20
Barbapapa I.
12:30
Medzi nami zvieratkami
12:35
Máša a medveď V.
12:45
Požiarnik Sam VIII.
12:55
Knihy od Stonožky
12:00
To je vražda, napísala IV.

13:00 – 14:00

12:25
Dámsky klub
13:50
Tajomstvo mojej kuchyne
13:00
Slovenskí archeológovia v Sudáne
13:30
Slovenskí archeológovia
Prestávka vo vysielaní
12:25
Súdna sieň
13:20
C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
12:15
Ups, zmenil som svet
13:25
Geissenovci – Ťažký život milionárov
12:35
Tristan a Isolda
12:55
Knihy od Stonožky
13:05
Super 4
13:20
Deti z farmy
13:40
Volám sa Caillou V.
12:00
To je vražda, napísala IV.
13:25
To je vražda, napísala IV.

14:00 – 15:00

13:50
Tajomstvo mojej kuchyne
14:30
Zdravá maškrta
14:50
Don Matteo
13:30
Slovenskí archeológovia
14:15
Storočnica SND
Prestávka vo vysielaní
13:20
C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
14:20
Bez servítky
13:25
Geissenovci – Ťažký život milionárov
14:25
Policajti v akcii
12:35
Tristan a Isolda
14:50
Milionový závod
14:00
Ovečka Shaun VI.
14:10
Máša a medveď V.
14:30
Pirátska akadémia
14:45
Digley a Dazey
14:45
Digley a Dazey
14:50
Naše prasiatko
14:50
Naše prasiatko
14:55
MalinyJAMológia
13:25
To je vražda, napísala IV.
14:20
Vtierka Castle I.

15:00 – 16:00

14:50
Don Matteo
14:15
Storočnica SND
15:05
Tajomstvá Marsu a Mesiaca
Prestávka vo vysielaní
14:20
Bez servítky
15:30
Top Star
15:50
Nákupné maniačky
14:25
Policajti v akcii
15:25
Moja mama varí lepšie ako tvoja
14:50
Milionový závod
14:55
MalinyJAMológia
15:15
Chrumka a Čipsík II.
15:30
Bambuľko a Bulienka III.
15:40
Angličanina
14:20
Vtierka Castle I.
15:20
Vtierka Castle I.

16:00 – 17:00

16:00
Správy RTVS
16:30
Bez batožiny
16:00
Ako to funguje
16:30
Regina
Prestávka vo vysielaní
15:50
Nákupné maniačky
15:25
Moja mama varí lepšie ako tvoja
16:30
Letecké katastrofy
14:50
Milionový závod
16:55
Aloha, Lásko!
16:00
Máša a medveď V.
16:10
Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV.
16:20
Moe a jeho šou I.
16:30
Ovečka Shaun VI.
16:45
Lloyd a muchy
15:20
Vtierka Castle I.
16:20
C.S.I.: Kriminálka New York I.

17:00 – 18:00

16:30
Bez batožiny
17:05
Detektívi zo severu VIII
17:50
Krátke správy RTVS
17:55
Duel
16:30
Regina
17:30
Autosalón
17:55
VAT
Prestávka vo vysielaní
15:50
Nákupné maniačky
17:15
Riskuj!
17:50
Bez servítky
16:30
Letecké katastrofy
17:45
Geissenovci – Ťažký život milionárov
16:55
Aloha, Lásko!
17:00
Ronja, lúpežníkova dcéra
17:25
Knihy od Stonožky
17:35
Idefix
17:50
Labková patrola II.
16:20
C.S.I.: Kriminálka New York I.
17:05
C.S.I.: Kriminálka New York II.

18:00 – 19:00

17:55
Duel
18:25
Všade dobre, doma naj
18:58
Krátke počasie
17:55
VAT
18:30
Drobci
18:35
Tip a Tap
18:40
Dimitri II
18:45
Fidlibumove pokusy
18:55
Nezbedný havran
Prestávka vo vysielaní
17:50
Bez servítky
17:45
Geissenovci – Ťažký život milionárov
18:45
Naši III.
16:55
Aloha, Lásko!
18:30
Jako delfín
17:50
Labková patrola II.
18:20
Mia a čarovné ihrisko I.
18:25
Mestská farma Lellobee
18:30
Sonic Boom 2
18:45
Plamienok a štvorkolky I.
17:05
C.S.I.: Kriminálka New York II.
18:05
Vražedné čísla VI.

19:00 – 20:00

19:00
Správy RTVS
19:55
Góly-body-sekundy
18:55
Nezbedný havran
19:05
Hrdinovia mýtov a legiend
19:30
Doma chutí najlepšie
19:40
Zázračný miniateliér
Prestávka vo vysielaní
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
18:45
Naši III.
19:25
Profesionáli III.
18:30
Jako delfín
18:45
Plamienok a štvorkolky I.
19:15
Deti z farmy
19:25
Zvierací ochrancovia
19:45
Rev a motoroví miláčikovia I.
19:00
Vražedné čísla VI.

20:00 – 21:00




19:55
Góly-body-sekundy
20:15
Počasie
20:30
Komisár Montalbano
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
20:10
Hitler a požiar Reichstagu
Prestávka vo vysielaní
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:40
Viola
19:25
Profesionáli III.
20:30
Bournov odkaz
18:30
Jako delfín
20:15
Notre-Dame v plamenech
19:45
Rev a motoroví miláčikovia I.
20:10
Strážcovia Trstinového mora
20:15
Zvieratká
20:35
Mechamato
19:00
Vražedné čísla VI.
20:10
Vtierka Castle II.

21:00 – 22:00

20:30
Komisár Montalbano
20:10
Hitler a požiar Reichstagu
21:05
Christian Dior, elegancia strateného raja
Prestávka vo vysielaní
20:40
Viola
21:45
Viola
20:30
Bournov odkaz
20:15
Notre-Dame v plamenech
21:00
Chrumka a Čipsík II.
21:15
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
21:45
Volám sa Caillou V.
21:00
Vtierka Castle II.
21:55
C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.

22:00 – 23:00

20:30
Komisár Montalbano
22:25
Miesto zločinu Ostrava
22:00
Večera s Havranom
Prestávka vo vysielaní
21:45
Viola
20:30
Bournov odkaz
20:15
Notre-Dame v plamenech
22:10
Fakjů pane učiteli 1
21:45
Volám sa Caillou V.
22:10
Strážca vesmíru Roger
22:25
Jahôdka a jej kamaráti I.
22:50
Viking Vicky
21:55
C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
22:55
C.S.I.: Kriminálka New York I.

23:00 – 24:00

22:25
Miesto zločinu Ostrava
23:25
Zbor rockerov
23:00
Trabantom do posledného dychu
Prestávka vo vysielaní
23:00
9-1-1
23:50
Myšlienky vraha VIII.
20:30
Bournov odkaz
23:10
Bál šialených žien
22:10
Fakjů pane učiteli 1
22:50
Viking Vicky
23:05
Kúzlovanie
23:15
Rev a motoroví miláčikovia I.
23:40
Tom Gates
23:55
Malí fidlikanti
22:55
C.S.I.: Kriminálka New York I.
23:40
C.S.I.: Kriminálka New York II.

24:00 – Zajtra

23:25
Zbor rockerov
00:50
Správy RTVS „N“
01:45
Góly-body-sekundy
02:00
Počasie
02:10
Don Matteo
23:00
Trabantom do posledného dychu
00:30
Správy RTVS „N“
01:20
Hírek
Prestávka vo vysielaní
23:50
Myšlienky vraha VIII.
00:50
Riskuj!
01:30
Krimi
02:00
Noviny TV JOJ
02:45
Súdna sieň
03:35
Bez servítky
04:30
Top Star
04:55
Noviny TV JOJ
23:10
Bál šialených žien
01:50
Profesionáli III.
02:35
Mafstory
03:20
Ups, zmenil som svet
04:10
Diaľnica peklom V.
04:55
Bez servítky
22:10
Fakjů pane učiteli 1
00:05
Bandita
02:05
Past na rodinu
03:25
Vánoce na cestách
05:10
Noviny TV JOJ
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:30
Šport
09:00
Ráno naživo s JOJ 24
10:00
Ráno naživo s JOJ 24
11:00
Ráno naživo s JOJ 24
11:30
Štúdio JOJ 24
12:00
Noviny o 12:00
13:00
Popoludnie naživo s JOJ 24
14:00
Popoludnie naživo s JOJ 24
15:00
Popoludnie naživo s JOJ 24
16:00
Popoludnie naživo s JOJ 24
16:30
Štúdio JOJ 24
17:00
Udalosti o 17:00
18:00
Analýzy 24
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:10
Analýzy 24
21:10
Krimi
21:40
Štúdio JOJ 24
22:00
Udalosti o 22:00
22:30
JOJ Zdravie
00:00
Noviny TV JOJ
00:30
Šport a počasie
00:50
Krimi
01:15
Analýzy 24
02:00
Tlačové konferencie
03:00
24 podcast
04:00
Štúdio JOJ 24
04:20
Analýzy 24
23:55
Malí fidlikanti
00:15
Okido III.
00:30
Zabi nudu!
00:35
Zabi nudu!
00:40
Knihy od Stonožky
00:50
Fidlivareška
01:10
MalinyJAMológia
01:25
Zabi nudu!
01:30
Zabi nudu!
01:35
Knihy od Stonožky
01:45
Kikirikí
01:50
Kikirikí
01:55
Sníček
02:10
Sníček
02:25
Knihy od Stonožky
02:35
Rapotáčik 2
02:40
Kúzlovanie
02:55
Máša a medveď V.
03:05
Sníček
03:20
Sníček
03:30
Rapotáčik 2
23:40
C.S.I.: Kriminálka New York II.
00:40
Policajti v akcii
01:45
Policajti v akcii
02:30
Myšlienky vraha VIII.
03:10
24 hodín na urgente X.
04:00
Súdna sieň
04:45
Prvé oddelenie II.
Novinky zo sveta TV
Markíza na leto pripravila pre svojich divákov novinku – špeciálny formát pod názvom „Lovci búrok“. Vysiela sa v ..
18.7.2024
Tento rok oslavujeme okrúhle 80.výročie Slovenského národného povstania. A Slovenská televízia a rozhlas si ho bude ..
10.7.2024
Už v pondelok 8.júla o 20:30 sa na Markíze objaví nový odľahčený krimiseriál s názvom Polícia Hvar. Jeho dej sa ..
7.7.2024
Len prednedávnom sme vás informovali, že skupina Markíza má pre svojich divákov pripravenú novú televíznu stanicu.
26.6.2024
Televízna sezóna smeruje k uhorkovému obdobiu a v podstate všetky stanice zapínajú oddychový „prázdninový mód“. ..
23.6.2024
Česko-slovenský animovaný film Keď život chutí sa len nedávno zúčastnil na prestížnom medzinárodnom festivale ..
11.6.2024
Skupina Markíza prichádza na mediálny trh s novou televíznou stanicou. Od leta 2024 sa tak na našich obrazovkách zjaví ..
8.6.2024
V utorok 28.mája bolo Teleráno na Markíze naozaj špeciálne. Po nepretržitých 20 rokoch spoločného účinkovania vo ..
3.6.2024
RTVS sa práve v týchto dňoch pustila do nakrúcania nového seriálu z atraktívneho lekárskeho prostredia. Dej sa bude ..
23.5.2024
Určite poznáte internetový seriál o dvoch kamarátkach z Východu, ktoré si prídu do Bratislavy plniť svoje sny. No ..
15.5.2024