Tv program 01.02.2023 - Streda




6:00 – 7:00

02:10
„Četnícke humoresky“
06:05
Zázračný miniateliér
06:15
Zvládnem to!
06:25
Jurošík
06:30
Bob a Bobek na cestách
06:35
Poštár Pat II
06:50
Kniha džunglí I
Prestávka vo vysielaní
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
05:15
Bez servítky
06:05
Divoké kone
05:40
Útěk z polygamie
05:00
Zabi nudu! II.
06:00
Ocko hrdina
06:05
Rev a motoroví miláčikovia I.
06:30
Fidlivareška
06:50
Maškrtné medvedie príbehy
06:55
Maškrtné medvedie recepty
05:05
Záchranári
06:20
Policajti v akcii

7:00 – 8:00

07:00
Ranné správy RTVS
07:30
Ranné správy RTVS
07:00
Zvedavý George XI
07:30
Živá panoráma
Prestávka vo vysielaní
06:15
Ranné noviny
06:05
Divoké kone
07:25
Naši IV.
05:40
Útěk z polygamie
07:15
Rodinu si nevybereš
07:00
Rapotáčik
07:10
Matematické príšerky II.
07:35
Tom Gates II.
07:50
Fíha tralala
07:00
Policajti v akcii

8:00 – 9:00

08:00
Ranné správy RTVS
08:30
Destinácie
08:50
Don Matteo IX
08:00
Hírek
08:05
Dobrý deň, Patria – maďarsky
08:30
Kimondó – Na kus reči
Prestávka vo vysielaní
06:15
Ranné noviny
08:35
Bez servítky
08:00
Vojna skladov: Kanada I.
08:40
Neuveriteľná premena VI.
07:15
Rodinu si nevybereš
08:00
Sníček a Dúhalka 2
08:20
Esá z pralesa II.
08:35
Angličanina
08:55
Mechamato
07:00
Policajti v akcii
08:20
Prvé oddelenie
08:45
Prvé oddelenie

9:00 – 10:00

08:50
Don Matteo IX
09:50
Doktor z hôr – Nové osudy XII
09:00
Správy RTVS z regiónov
09:15
Regina
09:55
Slovenskí archeológovia na Slovensku a v Nemecku I.
Prestávka vo vysielaní
08:35
Bez servítky
09:50
Súdna sieň
08:40
Neuveriteľná premena VI.
09:25
Veľké upratovanie IX.
07:15
Rodinu si nevybereš
09:05
Děda, postrach rodiny
08:55
Mechamato
09:25
Robin Hood 1
09:45
Jojo, to vážne?!
08:45
Prvé oddelenie
09:25
Walker, Texas Ranger VIII.

10:00 – 11:00

09:50
Doktor z hôr – Nové osudy XII
10:45
Duel
09:55
Slovenskí archeológovia na Slovensku a v Nemecku I.
10:25
Zlatá rybka
Prestávka vo vysielaní
09:50
Súdna sieň
10:55
Súdna sieň
09:25
Veľké upratovanie IX.
10:15
Na chalupe
09:05
Děda, postrach rodiny
10:55
Běž, chlapče, běž
10:00
Rexík a vtáky
10:10
Super 4
10:30
Tajomstvá Medovej doliny
10:40
Dobrodružstvá Bolka a Lolka
10:55
20 rokov so Spievankovom
09:25
Walker, Texas Ranger VIII.
10:45
Walker, Texas Ranger VIII.

11:00 – 12:00

10:45
Duel
11:15
Traf to!
10:25
Zlatá rybka
11:30
Slimák Maťo a škriatok Klinček
11:35
Príbehy z Feniklovej ulice
11:45
Pa a Pi
11:50
Trpaslíci
Prestávka vo vysielaní
10:55
Súdna sieň
10:15
Na chalupe
11:15
Áno, šéfe USA I.
10:55
Běž, chlapče, běž
11:00
Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
11:20
Robin Hood 1
11:35
Matematické príšerky II.
10:45
Walker, Texas Ranger VIII.
11:55
Súdna sieň

12:00 – 13:00

12:00
Správy RTVS
12:25
Dámsky klub
12:00
Živá panoráma
12:25
Bežkopotulky
12:45
Večera s Havranom
Prestávka vo vysielaní
12:00
Noviny o 12:00
12:30
Riskuj!
11:15
Áno, šéfe USA I.
12:30
Diaľnica peklom VI.
10:55
Běž, chlapče, běž
12:50
Kursk
12:00
Rybičky Flip a Flap II.
12:10
Máša a medveď IV.: Mášine pesničky
12:20
Jahôdka a jej kamaráti I.
12:40
Knihy od Stonožky
12:50
Fíha tralala
11:55
Súdna sieň

13:00 – 14:00

12:25
Dámsky klub
12:45
Večera s Havranom
Prestávka vo vysielaní
12:30
Riskuj!
13:10
Hranica
12:30
Diaľnica peklom VI.
13:30
Vojna skladov: Kanada I.
12:50
Kursk
12:50
Fíha tralala
13:05
Super 4
13:20
Volám sa Caillou V.
13:45
Pat a Mat
13:55
Máša a medveď V.
11:55
Súdna sieň
13:05
Súkromné očko I.

14:00 – 15:00

12:25
Dámsky klub
14:05
Dedovizeň
14:40
„Četnícke humoresky“
12:45
Večera s Havranom
14:15
Idea štátnosti
14:50
Jodie Fosterová – Hollywood pod kožou
Prestávka vo vysielaní
13:10
Hranica
14:20
Bez servítky
13:30
Vojna skladov: Kanada I.
14:05
Profesionáli II.
12:50
Kursk
14:55
Můj pes pitomec
13:55
Máša a medveď V.
14:05
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
14:35
Esá z pralesa II.
14:45
MalinyJAMológia
13:05
Súkromné očko I.
14:05
Vtierka Castle VII.

15:00 – 16:00

14:40
„Četnícke humoresky“
14:50
Jodie Fosterová – Hollywood pod kožou
15:55
Slovenskí archeológovia na Slovensku a v Nemecku II.
Prestávka vo vysielaní
14:20
Bez servítky
15:25
Nákupné maniačky
15:00
Naši IV.
15:45
Kolabs
14:55
Můj pes pitomec
15:00
Strážca vesmíru Roger
15:15
Fidlivareška
15:40
Angličanina
15:00
Vtierka Castle VII.

16:00 – 17:00

16:00
Správy RTVS
16:25
Destinácie
16:40
Don Matteo IX
15:55
Slovenskí archeológovia na Slovensku a v Nemecku II.
16:30
Regina
Prestávka vo vysielaní
15:25
Nákupné maniačky
16:40
Top Star
15:45
Kolabs
16:20
Moja mama varí lepšie ako tvoja
14:55
Můj pes pitomec
16:55
Nekonečná romance
16:00
Máša a medveď V.
16:15
Maxipes Fík II. – Divoké sny Maxipsa Fíka
16:25
Super 4
16:45
Tom Gates II.
16:00
Walker, Texas Ranger VIII.

17:00 – 18:00

16:40
Don Matteo IX
17:45
Duel
16:30
Regina
17:10
Správy RTVS z regiónov
17:30
Ambulancia
17:55
Moja diagnóza
Prestávka vo vysielaní
16:40
Top Star
17:05
Riskuj!
17:50
Bez servítky
16:20
Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:20
Diaľnica peklom VI.
16:55
Nekonečná romance
17:00
Dážďovečky
17:15
100%-ný vlk – Legenda Mesačného kameňa
17:40
Knihy od Stonožky
17:50
Matematické príšerky II.
17:00
Walker, Texas Ranger VIII.

18:00 – 19:00

17:45
Duel
18:10
Krátke správy RTVS
18:20
Traf to!
17:55
Moja diagnóza
18:30
Slimák Maťo a škriatok Klinček
18:35
Príbehy z Feniklovej ulice
18:40
Poštár Pat II
18:55
Fidlibumove pokusy
Prestávka vo vysielaní
17:50
Bez servítky
17:20
Diaľnica peklom VI.
18:25
Geissenovci – Ťažký život milionárov XII.
16:55
Nekonečná romance
18:30
Co jsme komu zase udělali?
17:50
Matematické príšerky II.
18:20
Zvieratká
18:30
Tajomstvá Medovej doliny
18:45
Mechamato
18:00
C.S.I.: Kriminálka New York III.

19:00 – 20:00

19:00
Správy RTVS
19:55
Góly-body-sekundy
18:55
Fidlibumove pokusy
19:05
Kniha džunglí I
19:15
Zvedavý George XI
19:35
Zvládnem to!
19:45
Zázračný miniateliér
Prestávka vo vysielaní
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
18:25
Geissenovci – Ťažký život milionárov XII.
19:25
Profesionáli II.
18:30
Co jsme komu zase udělali?
18:45
Mechamato
19:15
Macko Uško
19:25
Jojo, to vážne?!
19:40
20 rokov so Spievankovom
19:50
Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
19:00
Súdna sieň

20:00 – 21:00




19:55
Góly-body-sekundy
20:13
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
20:16
Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker
20:20
Počasie
20:30
Vraždy na polostrove Cotentin
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:10
Pralesy Slovenska
20:20
Ročné obdobia v divočine
Prestávka vo vysielaní
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Hranica
19:25
Profesionáli II.
20:30
Mission: Impossible
18:30
Co jsme komu zase udělali?
20:15
Pilot: boj o přežití
19:50
Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
20:05
Robin Hood 1
20:20
Jahôdka a jej kamaráti I.
20:50
Super 4
19:00
Súdna sieň
20:10
Súkromné očko I.

21:00 – 22:00

20:30
Vraždy na polostrove Cotentin
20:20
Ročné obdobia v divočine
21:10
Záhady gigantov praveku
Prestávka vo vysielaní
20:35
Hranica
21:50
Inkognito CZ
20:30
Mission: Impossible
20:15
Pilot: boj o přežití
20:50
Super 4
21:05
Volám sa Caillou V.
21:35
Strážca vesmíru Roger
21:50
Malí fidlikanti
21:00
Vtierka Castle VII.

22:00 – 23:00

20:30
Vraždy na polostrove Cotentin
22:10
ŠTB: PRÍSNE TAJNÉ: TIENE ŠTB
22:40
Svet v plameňoch
21:10
Záhady gigantov praveku
22:05
Do kríža
Prestávka vo vysielaní
21:50
Inkognito CZ
20:30
Mission: Impossible
22:55
Mafstory
20:15
Pilot: boj o přežití
22:15
Hra špionů
21:50
Malí fidlikanti
22:10
Viking Vicky
22:25
Kúzlovanie
22:40
Rev a motoroví miláčikovia I.
22:00
Vtierka Castle VII.
22:55
C.S.I.: Kriminálka New York III.

23:00 – 24:00

22:40
Svet v plameňoch
23:35
Miesto činu: Komisárka Lürsenová
23:00
Kinorama
23:25
Umenie
23:50
Slovenská čítanka
Prestávka vo vysielaní
23:00
9-1-1 III.
23:55
Spackané plastické operácie
22:55
Mafstory
23:30
Mafstory
22:15
Hra špionů
22:40
Rev a motoroví miláčikovia I.
23:05
Fidlivareška
23:25
Zabi nudu! II.
23:30
Kúzlovanie
23:45
Macko Uško
23:55
Malí fidlikanti
22:55
C.S.I.: Kriminálka New York III.
23:50
Najhľadanejší II.

24:00 – Zajtra

23:35
Miesto činu: Komisárka Lürsenová
01:05
Správy RTVS
02:00
Góly-body-sekundy
02:15
Počasie
02:25
„Četnícke humoresky“
23:50
Slovenská čítanka
00:00
Správy RTVS
00:50
Správy RTVS z regiónov
01:00
Hírek
Prestávka vo vysielaní
23:55
Spackané plastické operácie
00:55
Súdna sieň
02:00
Noviny TV JOJ
02:40
Hranica
03:40
Riskuj!
04:15
Riskuj!
04:55
Noviny TV JOJ
23:30
Mafstory
00:10
Mafstory
00:55
Ingrid mieri na západ
02:45
Neuveriteľná premena VI.
03:05
Veľké upratovanie IX.
03:50
Keď je pečenie umenie IV.
04:10
Moja mama varí lepšie ako tvoja
04:55
Bez servítky
22:15
Hra špionů
00:00
Únos Freddy Heinekena
01:30
Old Boy
03:10
Modrý slon
04:35
Paddington
23:55
Malí fidlikanti
00:15
Zabi nudu! II.
00:25
Knihy od Stonožky
00:35
Dážďovečky
00:45
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
01:10
Fidlivareška
01:30
MalinyJAMológia
01:45
Knihy od Stonožky
01:55
Zabi nudu! II.
02:00
Kikirikí
02:05
Kikirikí
02:15
Sníček
02:30
Sníček
02:40
Rapotáčik 2
02:50
20 rokov so Spievankovom
03:00
Kúzlovanie
03:10
Máša a medveď V.
03:20
Sníček
03:35
Sníček
03:45
Rapotáčik 2
03:55
Knihy od Stonožky
04:05
Jahôdka a jej kamaráti I.
04:30
Rev a motoroví miláčikovia I.
04:55
Volám sa Caillou V.
23:50
Najhľadanejší II.
00:50
Policajti v akcii
01:30
Policajti v akcii
02:10
Súdna sieň
03:05
Najhľadanejší II.
03:45
Prvé oddelenie
04:05
Súdna sieň
04:50
Súdna sieň
Novinky zo sveta TV
Určite poznáte internetový seriál o dvoch kamarátkach z Východu, ktoré si prídu do Bratislavy plniť svoje sny. No ..
15.5.2024
Aktuálna séria Let’sDance na Markíze práve vrcholí, no priaznivci tejto divácky mimoriadne obľúbenej tanečnej šou ..
7.5.2024
Po veľkom diváckom úspechu historického seriálu Čas nádejí sa RTVS púšťa do ďalšieho zaujímavého projektu. Bude ..
25.4.2024
Už zanedlho sa na plátna kín dostane dobový životopisný film o legende československej hudobnej scény 70.-80. rokov ..
17.4.2024
Obľúbený seriál Výnimočná Nikol, ktorý na naše obrazovky úspešne uviedla televízia Markíza v prvej sérii ešte ..
9.4.2024
Slnko v sieti je naša Národná filmová cena. Udeľuje ju každoročne Slovenská filmová a televízna akadémia už od roku ..
4.4.2024
Je to tak, reportéri a moderátori Markízy tento mesiac (marec 2024) založili odbory, čím reagujú na napätie medzi nimi ..
27.3.2024
Vlny je názov nového česko-slovenského filmu, ktorý je nakrútený podľa skutočných udalostí a odohráva sa ..
24.3.2024
V sobotu 9.marca 2024 sa v pražskom Rudolfíne odovzdávali v rámci slávnostného ceremoniálu filmové a televízne ..
13.3.2024