Časový tv program – Zajtra




6:00 – 7:00

03:00
Derrick
05:30
Školský klub
06:25
Jurošík
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:40
Veselá farma VI
06:50
Náš Timmy
00:00
Trojka nevysiela
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
06:00
Skutočné príbehy
05:15
Snové léto
06:50
Šiška Deluxe
05:20
Zabi nudu! II.
06:00
Bob staviteľ XV. – XVIII.
06:10
Rev a motoroví miláčikovia I.
06:35
Petronela Jabĺčková
06:50
Ocko hrdina
05:25
Záchranári
06:00
Policajti v akcii

7:00 – 8:00

07:00
Ranné správy RTVS
07:30
Ranné správy RTVS
07:00
Bol raz jeden život
07:30
Živá panoráma
00:00
Trojka nevysiela
06:15
Ranné noviny
06:00
Skutočné príbehy
07:20
Reštart
06:50
Šiška Deluxe
07:00
Rybičky Flip a Flap I.
07:05
Matematické príšerky I.
07:30
Tom Gates II.
07:45
Maškrtné medvedie príbehy
07:50
Maškrtné medvedie recepty
07:55
Sníček a Dúhalka 2
06:00
Policajti v akcii
07:05
Policajti v akcii

8:00 – 9:00

08:00
Ranné správy RTVS
08:30
Destinácie
08:45
Don Matteo VIII
08:00
Hírek
08:05
Dobrý deň, Patria – rómsky
08:30
Romano Hero
08:00
Trojka nevysiela
06:15
Ranné noviny
08:40
Prestreté
07:20
Reštart
08:55
Neuveriteľná premena IV.
06:50
Šiška Deluxe
08:50
Lví žena
07:55
Sníček a Dúhalka 2
08:10
Kikirikí
08:25
Esá z pralesa I.
08:40
Angličanina
07:05
Policajti v akcii
08:25
Prvé oddelenie
08:55
Prvé oddelenie

9:00 – 10:00

08:45
Don Matteo VIII
09:45
Dempsey a Makepeacová
09:00
Správy RTVS z regiónov
09:15
Regina
09:55
Psi – a ich záchrancovia
08:00
Trojka nevysiela
08:40
Prestreté
09:45
Bez servítky
08:55
Neuveriteľná premena IV.
09:35
Delukse
08:50
Lví žena
09:00
100%-ný vlk – Legenda Mesačného kameňa
09:30
Robin Hood 1
09:45
Chrumka a Čipsík II.
08:55
Prvé oddelenie
09:35
Walker, Texas Ranger V.

10:00 – 11:00

09:45
Dempsey a Makepeacová
09:55
Psi – a ich záchrancovia
10:20
Póza
08:00
Trojka nevysiela
09:45
Bez servítky
10:50
Súdna sieň
09:35
Delukse
10:30
Delukse
08:50
Lví žena
10:00
Bob a Bobek, králiky z klobúka
10:05
Bob a Bobek, králiky z klobúka
10:15
Super 4
10:35
Bob staviteľ XV. – XVIII.
10:45
Mach a Šebestová na cestách
10:55
20 rokov so Spievankovom
09:35
Walker, Texas Ranger V.
10:55
Walker, Texas Ranger V.

11:00 – 12:00

09:45
Dempsey a Makepeacová
11:30
Duel
10:20
Póza
11:35
Danka a Janka
11:40
Maškrtné medvedie príbehy
11:50
Bol raz jeden tato
11:55
Pa a Pi
08:00
Trojka nevysiela
10:50
Súdna sieň
10:30
Delukse
11:35
Profesionáli VI.
11:00
Tady hlídám já
10:55
20 rokov so Spievankovom
11:05
Požiarnik Sam IX.
11:20
Arthur a Minimojovia
11:45
Matematické príšerky I.
10:55
Walker, Texas Ranger V.

12:00 – 13:00

12:00
Správy RTVS
12:25
Dámsky klub
11:55
Pa a Pi
12:05
Živá panoráma
12:40
Pieseň moja, pieseň
12:00
Trojka nevysiela
12:00
Noviny o 12:00
12:30
Top Star
12:50
Nemocnica
11:35
Profesionáli VI.
12:30
Skutočné príbehy
11:00
Tady hlídám já
12:55
Pořád tančím
11:45
Matematické príšerky I.
12:10
Medzi nami zvieratkami
12:20
Máša a medveď V.
12:30
Rev a motoroví miláčikovia I.
12:50
Knihy od Stonožky
10:55
Walker, Texas Ranger V.
12:10
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII.

13:00 – 14:00

12:25
Dámsky klub
13:50
Dedovizeň
12:40
Pieseň moja, pieseň
13:05
Do kríža
12:00
Trojka nevysiela
12:50
Nemocnica
12:30
Skutočné príbehy
13:50
Riskuj!
12:55
Pořád tančím
13:00
Jahôdka a jej kamaráti I.
13:25
Super 4
13:40
Volám sa Caillou V.
12:10
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII.
13:10
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII.

14:00 – 15:00

13:50
Dedovizeň
14:25
Derrick
13:05
Do kríža
14:10
Nikotín – návyková droga
12:00
Trojka nevysiela
14:00
Inkognito
13:50
Riskuj!
14:30
Dr. House VII.
12:55
Pořád tančím
14:55
Sladko-slaná láska
14:00
Pat a Mat
14:10
Máša a medveď V.
14:25
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
14:50
Esá z pralesa I.
13:10
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII.
14:05
Vtierka Castle IV.

15:00 – 16:00

14:25
Derrick
15:25
Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou
14:10
Nikotín – návyková droga
15:05
Záchrana raja
12:00
Trojka nevysiela
15:00
Geissenovci – Ťažký život milionárov
14:30
Dr. House VII.
15:30
Dr. House VII.
14:55
Sladko-slaná láska
15:00
Sníček a Dúhalka
15:20
Strážca vesmíru Roger
15:30
Máša a medveď III.
15:40
Barbapapa II.
15:45
Angličanina
14:05
Vtierka Castle IV.
15:05
Vtierka Castle IV.

16:00 – 17:00

16:00
Správy RTVS
16:25
Destinácie
16:40
Don Matteo VIII
16:00
Psi – a ich záchrancovia
16:30
Regina
16:00
Trojka nevysiela
16:00
Prestreté
15:30
Dr. House VII.
16:30
Moja mama varí lepšie ako tvoja
14:55
Sladko-slaná láska
16:30
Píseň jmen
15:45
Angličanina
16:05
Máša a medveď V.
16:15
Chrumka a Čipsík II.
16:30
Super 4
16:45
Tom Gates II.
15:05
Vtierka Castle IV.
16:05
Walker, Texas Ranger V.

17:00 – 18:00

16:40
Don Matteo VIII
17:45
Duel
16:30
Regina
17:10
Správy RTVS z regiónov
16:00
Trojka nevysiela
17:00
Udalosti 17
17:15
Riskuj!
17:50
Bez servítky
16:30
Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:30
Delukse
16:30
Píseň jmen
17:00
Rybičky Flip a Flap I.
17:05
Rapotáčik 3
17:15
Malí fidlikanti
17:35
Knihy od Stonožky
17:45
Arthur a Minimojovia
17:00
Walker, Texas Ranger V.

18:00 – 19:00

17:45
Duel
18:10
Krátke správy RTVS
18:12
Kniha dňa
18:15
5 proti 5
17:10
Správy RTVS z regiónov
18:30
Danka a Janka
18:35
Maškrtné medvedie príbehy
18:45
Trpaslíci – Adventný Smajlikalendár
18:50
Veselá farma VI
18:55
Selmina cesta
16:00
Trojka nevysiela
17:50
Bez servítky
17:30
Delukse
18:30
Delukse
16:30
Píseň jmen
18:35
Vánoční okouzlení
17:45
Arthur a Minimojovia
18:15
Petronela Jabĺčková
18:30
Maškrtné medvedie príbehy
18:35
Maškrtné medvedie recepty
18:40
Medzi nami zvieratkami
18:45
100%-ný vlk – Legenda Mesačného kameňa
18:00
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII.

19:00 – 20:00

19:00
Správy RTVS
19:55
Góly – body – sekundy
18:55
Selmina cesta
19:05
Bol raz jeden život
19:35
Andyho dobrodružstvá na vode a pod vodou
16:00
Trojka nevysiela
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
18:30
Delukse
19:35
Profesionáli VI.
18:35
Vánoční okouzlení
18:45
100%-ný vlk – Legenda Mesačného kameňa
19:10
Matematické príšerky I.
19:40
20 rokov so Spievankovom
19:45
Chrumka a Čipsík II.
19:00
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII.

20:00 – 21:00




19:55
Góly – body – sekundy
20:15
Počasie
20:30
Podarená rodinka
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker ( D- štvrtok)
20:10
„Století Miroslava Zikmunda“
20:00
Trojka nevysiela
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Nemocnica
19:35
Profesionáli VI.
20:30
Ja, robot
18:35
Vánoční okouzlení
20:15
Waldo
20:00
Robin Hood 1
20:15
Jahôdka a jej kamaráti I.
20:45
Super 4
19:00
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII.
20:10
Vtierka Castle IV.
20:55
Vtierka Castle IV.

21:00 – 22:00

20:30
Podarená rodinka
21:15
Podarená rodinka
20:10
„Století Miroslava Zikmunda“
20:00
Trojka nevysiela
20:35
Nemocnica
21:45
Na hrane
20:30
Ja, robot
20:15
Waldo
21:00
Volám sa Caillou V.
21:25
Strážca vesmíru Roger
21:45
Bob staviteľ XV. – XVIII.
20:55
Vtierka Castle IV.
21:55
Myšlienky vraha VI.

22:00 – 23:00

21:15
Podarená rodinka
22:05
Pod povrchom
22:35
Columbo III
22:00
SK DEJINY
22:55
Zbohom, súdruhovia
20:00
Trojka nevysiela
21:45
Na hrane
22:30
Nikto nie je dokonalý
20:30
Ja, robot
22:55
Mavericks: Na divokej vlne
20:15
Waldo
22:15
Drsný město
22:00
Viking Vicky
22:15
Kúzlovanie
22:25
Rev a motoroví miláčikovia I.
22:50
Požiarnik Sam IX.
21:55
Myšlienky vraha VI.
22:50
Dr. House VII.

23:00 – 24:00

22:35
Columbo III
23:50
Správy RTVS
22:55
Zbohom, súdruhovia
20:00
Trojka nevysiela
22:30
Nikto nie je dokonalý
22:55
Mavericks: Na divokej vlne
22:15
Drsný město
22:50
Požiarnik Sam IX.
23:05
Petronela Jabĺčková
23:20
Zabi nudu! II.
23:25
Kúzlovanie
23:35
Arthur a Minimojovia
22:50
Dr. House VII.
23:50
Dr. House VII.

24:00 – Zajtra

23:50
Správy RTVS
00:40
Góly – body – sekundy
00:55
Počasie
01:05
Vraždy v Rocheforte 2: Tajomstvo žandárskej školy
02:40
Derrick
22:55
Zbohom, súdruhovia
00:05
Správy RTVS
00:55
Správy RTVS z regiónov
01:10
Hírek
01:15
Doktorka Quinnová V.
02:00
Doktorka Quinnová V.
02:45
Doktorka Quinnová V.
20:00
Trojka nevysiela
00:00
Trojka nevysiela
22:30
Nikto nie je dokonalý
00:00
Spackané plastické operácie V.
01:00
Súdna sieň
02:05
Krimi
02:40
Ochrancovia
03:30
Policajti v akcii
04:20
Riskuj!
04:55
Noviny TV JOJ
22:55
Mavericks: Na divokej vlne
01:20
Future World
02:50
Nové bývanie
03:35
Moja mama varí lepšie ako tvoja
04:20
Neuveriteľná premena IV.
04:40
Divoké kone
22:15
Drsný město
00:10
Pád
01:35
Kukuřičný ostrov
03:15
Co jsme komu zase udělali?
23:35
Arthur a Minimojovia
00:00
Zabi nudu! II.
00:10
Knihy od Stonožky
00:20
Rapotáčik 3
00:35
Sníček a Dúhalka 2
00:50
Knihy od Stonožky
01:00
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
01:25
Petronela Jabĺčková
01:40
Sníček a Dúhalka
01:55
Zabi nudu! II.
02:05
Kikirikí
02:10
Kikirikí
02:15
Sníček
02:20
Sníček
02:35
Rapotáčik 2
02:45
Arthur a Minimojovia
03:10
Kúzlovanie
03:20
Máša a medveď V.
03:30
Sníček
03:35
Sníček
03:50
Knihy od Stonožky
04:00
Jahôdka a jej kamaráti I.
04:25
Rev a motoroví miláčikovia I.
04:50
Volám sa Caillou V.
23:50
Dr. House VII.
00:50
Myšlienky vraha VI.
01:45
Policajti v akcii
02:30
Policajti v akcii
03:15
Súdna sieň
03:45
Prvé oddelenie
04:05
Prvé oddelenie
04:25
Prvé oddelenie
04:45
Súdna sieň
Novinky zo sveta TV
Podľa nás určite. Teda pokiaľ vás takýto žáner baví... Turnaj snov je totiž dokumentárna tragikomédia, ktorej dej sa ..
24.11.2022
Prinášame vám veľký prehľad televíznych programov, na ktoré sa môžete tešiť tieto Vianoce na hlavných slovenských ..
15.11.2022
Natáčanie nových seriálov neustále pokračuje a takto sa zanedlho môžeme na obrazovkách Tv JOJ tešiť na ďalší ..
6.11.2022
Už onedlho sa v našich kinách objaví film o jednej z najvýraznejších osobností česko-slovenských kultúrnych ..
30.10.2022
Televízia JOJ započala natáčanie nového seriálu s názvom Duch. Bude to kriminálka s prvkami komédie, čo nie je ..
20.10.2022
Sesterská stanica našej druhej najúspešnejšej komerčnej stanice z Koliby – JOJ Plus v októbri tohto roka (2022) ..
16.10.2022
Po nástupe nového riaditeľa RTVS (Ľuboš Machaj) sa ..
7.10.2022
Možno ste to už zaregistrovali a možno nie, ale najdiskutovanejšou témou z mediálneho prostrediamomentálne je to, že ..
2.10.2022
Dotočené (prvá klapka padla v ešte v apríli 2022) a môže sa ísť na to. Už druhého októbra v nedeľu sa totiž na ..
21.9.2022