Call my agent – komediálny seriál už čoskoro na Jojke

Call my agent, alebo Vytoč môjho agenta, je nový česko-slovenský projekt, ktoré mieri na naše obrazovky. Pôvodný francúzsky seriál ovenčený mnohými oceneniami (napríklad Glóbusy za najlepší televízny film a najlepšieho herca, Emmy za najlepšiu komédiu…) sa práve v týchto dňoch natáča v réžii TV Joj a TV Prima. Komediálny seriál stanice sprístupnia vo svojom vysielaní a tiež na svojich streamovacích VOD platformách JOJ play a Prima+.

O čom to celé má byť? Seriál prinesie pohľad na prácu a život v kastingovej agentúre, kde sa hereckí agenti snažia uspokojiť všetky aj tie najnáročnejšie potreby hviezd a viesť nekonečný boj s konkurenciou… čo často prináša množstvo absurdných a komických momentov. A takto sa môžete tešiť aj na reálne mediálne česko-slovenské hviezdy, ktoré si tam hrajú sami seba. Napríklad BolekPolívka a Michal Dlouhý, Táňa Pauhofová a Gabriela Marcinková, ale aj Zlata Adamovská, Klára Issová, Iva Janžurová, SabinaRemundová, JiříLangmajer, Stanislav Majer, Juraj Loj a ďalší. A kto stvárni postavy agentov kastingovej agentúry? Tam sa zase predvedú KryštofHádek, Tomáš Maštalír, MarthaIssová a Zuzana Kronerová. Režisérsku taktovku má v rukách Michal Blaško a Jakub Machala, dramaturgiu má na starosti známa režisérka Alice Nellis. Celý seriálový projekt potom produkuje spoločnosť NOW Productions, s.r.o. producenta GordonaLovitta.

Hovorí výrobná riaditeľka skupiny Prima Lucia Kršáková: „Vo Francúzsku je Call my agent bezkonkurenčným hitom, získal množstvo prestížnych ocenení a o jeho kvalite svedčí aj fakt, že seriál s pôvodným francúzskym názvom DixPour Cent sa momentálne adaptuje do dvadsiatich krajín sveta. Každá krajina berie do úvahy svoju vlastnú realitu. To isté platí aj pre našu česko-slovenskú adaptáciu, v ktorej sa nám podarilo získať tých najlepších, ale aj najvyťaženejších českých a slovenských hercov súčasnosti“.

Novinky zo sveta TV
PrixEuropa je najprestížnejšie európske ocenenie pre televízne, rozhlasové a online programy. Tento rok sa do užšieho ..
14.9.2023
Verejnoprávna televízia a rozhlas Slovenska už od 4. septembra na obrazovkách Dvojky vysiela novú televíznu súťažnú ..
10.9.2023
Aj vy ste si obľúbili kuchársku šou na Markíze s názvom Na nože? Tak to pre vás máme dobrú správu. Obľúbený formát ..
1.9.2023
Je to tak, po letnej prestávke sa na Markíze môžete tešiť na v poradí už 15. sériu obľúbenej realitnej šou Farma. ..
27.8.2023
Predčasné parlamentné voľby na Slovensku sa už neúprosne blížia (30. 9. 2023) a televízie do programu zavádzajú ..
20.8.2023
Markíza do svojej jesennej programovej štruktúry zaradila horúcu novinku. Po Superstar,
13.8.2023
Mediálna skupina JOJ Group sa na televíznom trhu už čochvíľa objaví so zbrusu novou televíziou. Tá bude zameraná na ..
4.8.2023
Zábavná relácia Hit roka vo svojej prvej sérii bavila divákov vo štvrtkové večery na Jednotke už od
30.7.2023
Je to tak. Traf to! – zábavno vedomostný formát s moderátorom Jurajom ŠokoTabačekom na obrazovkách našej ..
23.7.2023
Markíza na naše obrazovky práve v týchto dňoch (od 12.júla 2023) uvádza novú realitnú šou s názvom Šaty snov. ..
15.7.2023