Call my agent – komediálny seriál už čoskoro na Jojke

Call my agent, alebo Vytoč môjho agenta, je nový česko-slovenský projekt, ktoré mieri na naše obrazovky. Pôvodný francúzsky seriál ovenčený mnohými oceneniami (napríklad Glóbusy za najlepší televízny film a najlepšieho herca, Emmy za najlepšiu komédiu…) sa práve v týchto dňoch natáča v réžii TV Joj a TV Prima. Komediálny seriál stanice sprístupnia vo svojom vysielaní a tiež na svojich streamovacích VOD platformách JOJ play a Prima+.

O čom to celé má byť? Seriál prinesie pohľad na prácu a život v kastingovej agentúre, kde sa hereckí agenti snažia uspokojiť všetky aj tie najnáročnejšie potreby hviezd a viesť nekonečný boj s konkurenciou… čo často prináša množstvo absurdných a komických momentov. A takto sa môžete tešiť aj na reálne mediálne česko-slovenské hviezdy, ktoré si tam hrajú sami seba. Napríklad BolekPolívka a Michal Dlouhý, Táňa Pauhofová a Gabriela Marcinková, ale aj Zlata Adamovská, Klára Issová, Iva Janžurová, SabinaRemundová, JiříLangmajer, Stanislav Majer, Juraj Loj a ďalší. A kto stvárni postavy agentov kastingovej agentúry? Tam sa zase predvedú KryštofHádek, Tomáš Maštalír, MarthaIssová a Zuzana Kronerová. Režisérsku taktovku má v rukách Michal Blaško a Jakub Machala, dramaturgiu má na starosti známa režisérka Alice Nellis. Celý seriálový projekt potom produkuje spoločnosť NOW Productions, s.r.o. producenta GordonaLovitta.

Hovorí výrobná riaditeľka skupiny Prima Lucia Kršáková: „Vo Francúzsku je Call my agent bezkonkurenčným hitom, získal množstvo prestížnych ocenení a o jeho kvalite svedčí aj fakt, že seriál s pôvodným francúzskym názvom DixPour Cent sa momentálne adaptuje do dvadsiatich krajín sveta. Každá krajina berie do úvahy svoju vlastnú realitu. To isté platí aj pre našu česko-slovenskú adaptáciu, v ktorej sa nám podarilo získať tých najlepších, ale aj najvyťaženejších českých a slovenských hercov súčasnosti“.

Novinky zo sveta TV
Markíza na leto pripravila pre svojich divákov novinku – špeciálny formát pod názvom „Lovci búrok“. Vysiela sa v ..
18.7.2024
Tento rok oslavujeme okrúhle 80.výročie Slovenského národného povstania. A Slovenská televízia a rozhlas si ho bude ..
10.7.2024
Už v pondelok 8.júla o 20:30 sa na Markíze objaví nový odľahčený krimiseriál s názvom Polícia Hvar. Jeho dej sa ..
7.7.2024
Len prednedávnom sme vás informovali, že skupina Markíza má pre svojich divákov pripravenú novú televíznu stanicu.
26.6.2024
Televízna sezóna smeruje k uhorkovému obdobiu a v podstate všetky stanice zapínajú oddychový „prázdninový mód“. ..
23.6.2024
Česko-slovenský animovaný film Keď život chutí sa len nedávno zúčastnil na prestížnom medzinárodnom festivale ..
11.6.2024
Skupina Markíza prichádza na mediálny trh s novou televíznou stanicou. Od leta 2024 sa tak na našich obrazovkách zjaví ..
8.6.2024
V utorok 28.mája bolo Teleráno na Markíze naozaj špeciálne. Po nepretržitých 20 rokoch spoločného účinkovania vo ..
3.6.2024
RTVS sa práve v týchto dňoch pustila do nakrúcania nového seriálu z atraktívneho lekárskeho prostredia. Dej sa bude ..
23.5.2024
Určite poznáte internetový seriál o dvoch kamarátkach z Východu, ktoré si prídu do Bratislavy plniť svoje sny. No ..
15.5.2024