ZOH 2018 online – Pchjongčchang naživo

Zimné Olympijské hry 2018 online vysiela RTVS a to v rámci programov Jednotka a Dvojka. Preto si zvoľte, ktorú stanicu chcete sledovať:

Zimné olympijské hry sú veľkým lákadlom pre mnoho športových fanúšikov. A to ako pre tých, ktorí šport sledujú pravidelne, ale aj pre tých, ktorí chcú len fandiť našim športovcom, a to proti iným krajinám, ktoré sa na olympiáde taktiež predstavia. Keďže sa ZOH 2018 konajú v Južnej Kórei, je pre väčšinu celkom nemožné sledovať dané súperenie priamo v mieste konania. Rovnako tak musíme povedať, že vzhľadom k časovému posunu si nie každý bude môcť urobiť čas, aby jednotlivé športy a športovcov sledoval doma z pohodlia gauča, alebo napríklad z obľúbenej krčmičky, alebo baru. Tento problém vám však pomôžeme vyriešiť. Ako? Sledujte ZOH online. Nielen, že vám na našom webe pravidelne aktualizujeme zoznam domácich i svetových kanálov, ale tiež sa špecializujeme aj na športové udalosti. A olympiáda medzi ne patrí.

Sledovať ZOH online je hračkou

Ste športoví fanúšikovia a nechcete si nechať ujsť našich športovcov, alebo inú svetovú špičku? Potom sledujte ZOH online práve u nás. Je to jednoduché. Hlavne preto, že túto možnosť na rozdiel od rôznych platených kanálov alebo služieb ponúkneme úplne zadarmo. Stačí si len vybrať konkrétny televízny kanál, ten spustiť a už môžete vidieť, ako sa bude v jednotlivých športoch nielen nám dariť. Nepotrebujete k tomu nič výnimočné. Len stabilné pripojenie k internetu a potom už to môže byť klasický počítač, notebook, ale napríklad aj tablet, alebo aj mobilný telefón. Teda akékoľvek zariadenie, s ktorým budete online.

Zimné olympijské hry online nájdete na rôznych televíziách

Nehovoríme pochopiteľne o textovom informačnom prehľade, ktorý niektorí konkurenti ponúkajú. Zimné olympijské hry online budete môcť sledovať v bežnom obrazovom prenose. A to na rôznych televíznych kanáloch. Primárne budú ZOH 2018 vysielať kanály RTVS a to Jednotka, a samozrejme aj Dvojka. Oba u nás nájdete a ľahko spustíte. V ponuke máme aj rad iných športových televízií, kde nájdete to, čo budete ako správny fanúšik potrebovať.

Novinky zo sveta TV
Aj vy ste si obľúbili český seriál, ktorý vznikol na základe licencie britskej BBC s Miroslavom Donutilom v hlavnej úlohe? ..
16.2.2018
Vo veľkom sa už promuje, no jej príprava prebiehala v tichosti (to znamená bez predošlého avíza, bez prezentácie pre ..
11.2.2018
Keďže január je už takmer za nami, televízie majú priestor na to, aby zhodnotili svoj nástup do nového roka, zareagovali ..
4.2.2018
Nečakaný minuloročný hit Slovenskej televízie
25.1.2018
Určite ste si všimli, že Chart show sa trochu zmenila. Pribudli nové prvky, štúdio je veľkolepejšie, tiež sa máličko ..
21.1.2018
Možno ste to už stihli zaznamenať, možno nie, ale JOJ tento mesiac uviedla neočakávane aj ďalší premiérový formát. Po ..
11.1.2018
Slovenská televízia sa opäť raz koprodukčne podieľa na výnimočnom filmovom počine, akým Tlmočník od ..
3.1.2018
Tak tak, prípravy novej Československej
27.12.2017
Momentálne sa na obrazovkách televízie Joj môžeme stretnúť s masívnou kampaňou na nový seriál Vlci, ktorý obsadí 2 ..
21.12.2017
Kedysi populárnym koncoročným programom na obrazovkách našich televízií už asi nadobro odzvonilo. Ešte donedávna tomu ..
15.12.2017