ZOH 2018 online – Pchjongčchang naživo

Zimné Olympijské hry 2018 online vysiela RTVS a to v rámci programov Jednotka a Dvojka. Preto si zvoľte, ktorú stanicu chcete sledovať:

Zimné olympijské hry sú veľkým lákadlom pre mnoho športových fanúšikov. A to ako pre tých, ktorí šport sledujú pravidelne, ale aj pre tých, ktorí chcú len fandiť našim športovcom, a to proti iným krajinám, ktoré sa na olympiáde taktiež predstavia. Keďže sa ZOH 2018 konajú v Južnej Kórei, je pre väčšinu celkom nemožné sledovať dané súperenie priamo v mieste konania. Rovnako tak musíme povedať, že vzhľadom k časovému posunu si nie každý bude môcť urobiť čas, aby jednotlivé športy a športovcov sledoval doma z pohodlia gauča, alebo napríklad z obľúbenej krčmičky, alebo baru. Tento problém vám však pomôžeme vyriešiť. Ako? Sledujte ZOH online. Nielen, že vám na našom webe pravidelne aktualizujeme zoznam domácich i svetových kanálov, ale tiež sa špecializujeme aj na športové udalosti. A olympiáda medzi ne patrí.

Sledovať ZOH online je hračkou

Ste športoví fanúšikovia a nechcete si nechať ujsť našich športovcov, alebo inú svetovú špičku? Potom sledujte ZOH online práve u nás. Je to jednoduché. Hlavne preto, že túto možnosť na rozdiel od rôznych platených kanálov alebo služieb ponúkneme úplne zadarmo. Stačí si len vybrať konkrétny televízny kanál, ten spustiť a už môžete vidieť, ako sa bude v jednotlivých športoch nielen nám dariť. Nepotrebujete k tomu nič výnimočné. Len stabilné pripojenie k internetu a potom už to môže byť klasický počítač, notebook, ale napríklad aj tablet, alebo aj mobilný telefón. Teda akékoľvek zariadenie, s ktorým budete online.

Zimné olympijské hry online nájdete na rôznych televíziách

Nehovoríme pochopiteľne o textovom informačnom prehľade, ktorý niektorí konkurenti ponúkajú. Zimné olympijské hry online budete môcť sledovať v bežnom obrazovom prenose. A to na rôznych televíznych kanáloch. Primárne budú ZOH 2018 vysielať kanály RTVS a to Jednotka, a samozrejme aj Dvojka. Oba u nás nájdete a ľahko spustíte. V ponuke máme aj rad iných športových televízií, kde nájdete to, čo budete ako správny fanúšik potrebovať.

Novinky zo sveta TV
Nechajme sa prekvapiť. Každopádne, pred pár dňami padla prvá klapka filmu Generál v koprodukcii RTVS v hlavnej úlohe ..
18.7.2018
Megaúspešné knihy Kristíny Farkašovej nám ukázali, že materstvo sa dá brať s humorom a potrebným nadhľadom. O tom ..
10.7.2018
Štvrtá séria šou Tvoja tvár znie povedome už klope na dvere. Po ročnej pauze sa vracia na televízne obrazovky jeden z ..
1.7.2018
Druhá časť názvu totiž označuje školskú triedu. Áno, je to tak. Natáčanie nového pôvodného seriálu pre deti a ich ..
20.6.2018
Nový seriál na Joj-ke nám ukáže, aké je možné zákulisie našej politickej scény. Nečakajte však temné odhalenia a ..
17.6.2018
Tento mesiac v televízii Markíza končí dlhoročná športová „tvár“, člen športovej redakcie, Štefan Eisele. Svoj ..
5.6.2018
RTVS je hlavným producentom zaujímavého počinu, ktorý mapuje osudy a pôsobenie slovenskej osobnosti generála Milana ..
30.5.2018
Áno je to tak. Stále poulárnejší komik a tvár komediálneho seriálu Horná Dolná či zábavného formátu Inkognito sa ..
23.5.2018
Práve prebiehajúca československá Superstar na Markíze sa postupne blíži do finále. Detaily priebehu finálových kôl na ..
16.5.2018
V porote iba jedna zmena, na druhú stranu kompletná výmena moderátorov. Toto sú posledné novinky z v poradí už siedmeho ..
10.5.2018