Veľký návrat na Jojke – Panelák

Sedem rokov, pätnásť televíznych sezón, áno aj to je bilancia denného seriálu Panelák. Keď minulý rok (2015) v lete skončil, možnosť, že sa vráti na naše obrazovky tak skoro, bola naozaj minimálna. Herci boli presunutí do iných nových projektov, televízia však nikdy nevylúčila, že sa v budúcnosti Panelák nemôže vrátiť.

JOJ totiž na budúci rok oslávi 15 výročie svojho vzniku a jeden z jej najúspešnejších ťahákov bude pri tom. Z hercov, ktorí účinkovali v seriáli od jeho úplného začiatku odišiel do hereckého neba Juraj Slezáček. Či v seriáli budú pokračovať napríklad taký Marián Miezga, Diana Mórová, Mirka Partlová a Božidara Turzonovová je však otázne. Panelák totiž pri svojom reštarte otvára nové dejové linky, pôvodné postavy by sa už totiž nemali kde pohnúť. Najnovšie časti tak prinesú sčasti návrat starých známych postáv, ale postupne budú dostávať čoraz väčší priestor nové tváre, nové osudy. Jednu z týchto postáv by mal zahrať Milo Kráľ. Táto niekdajšia hviezda Búrlivého vína na Markíze, prešla po neúspechu ďalšieho seriálu Kukučka do konkurenčnej JOJ-ky, kde v súčasnosti nakrúca romantický seriál Hotel. Z ďalších nových akvizícií hereckého obsadenia seriálu spomenieme aj Vlada Černého (taktiež tvár Búrlivého vína) a herečku Natáliu Germániovú (hrala v seriáloch Ema či Divoké kone). Plus televízia potvrdila, že oficiálne komunikuje o účasti v seriáli s Dianou Mórovou, Mirkou Partlovou, Braňom Bystrianskym a Mariánom Miezgom. Na scenári bude spolupracovať i naďalej Andy Kraus.

Prvým dielom paneláka z 18 februára 2008 priniesla Tv JOJ fenomén denných seriálov aj na Slovensko. Pôvodný projekt bol naplánovaný na 193 dielov, napokon však vzniklo rekordných 1 309 častí! Panelák svojho času býval i trhovým lídrom, neskôr sa aj pod vplyvom konkurencie jeho vysielací čas z prime-timu vytratil, až napokon odsunul do neskoršieho slotu o 21.40 (vyskúšal viacero časov).

Novinky zo sveta TV
Áno je to tak, tv Markíza sa cez najslabšie mesiace v roku nechystá na nasadenie žiadnych veľkých noviniek. Vlajkovou ..
20.6.2017
Jednu z najúspešnejších kriminálok z produkcie Českej televízie Prípady 1. oddelenia uvedie už čoskoro ..
14.6.2017
Hoci sa tento seriál mal objaviť na obrazovkách už minulý rok, nakoniec sa tak stane až teraz a rovno ako jeden z hajlajtov ..
11.6.2017
Televízia sa pripravuje na svoj ďalší veľký televízny projekt a na naše obrazovky chce po novom priniesť aj slovenskú ..
7.6.2017
Trilógia pod názvom Záhradníctvo smeruje aj do slovenských kín, kedy 1. júna bude premiéra jej prvého filmu Rodinný ..
31.5.2017
Hokejisti Troch koruniek sa po 4 rokoch stali majstrami sveta. Výber pod vedením Rikarda Grönborga je novým ..
22.5.2017
Seriál 1890 sa úspešne blíži ku svojmu záveru. Kto je ten záhadný Démon z Tiesňavy? Podarí sa detektívovi z Pešti a ..
18.5.2017
To, čo si slovenský fanúšik ani v kútiku duše nepredstavoval, sa stalo krutou realitou. Pred posledným zápasom v skupine ..
15.5.2017
Veľký súťažný program Zem spieva sa zaradil k tým ..
13.5.2017
Zverenci Zdena Cígera odohrali v príprave na nadchádzajúce MS v ľadovom hokeji 2017 v Nemecku a Francúzsku celkom 8 ..