Tv program 05.12.2022 - Pondelok

Predchádzajúce programy
Ďalšie programy




Jednotka
Dvojka
Trojka
Joj Cinema
Joj
Joj Plus
Rik
Wau

03:00 – Zlaté časy

04:05 – Správy RTVS

04:55 – Tajomstvo mojej kuchyne

05:40 – Dámsky klub

07:00 – Ranné správy RTVS

07:30 – Ranné správy RTVS

08:00 – Ranné správy RTVS

08:30 – Destinácie

08:45 – Don Matteo VIII

09:55 – Dempsey a Makepeacová

10:50 – Duel

11:20 – 5 proti 5

02:25 – Doktorka Quinnová VI

03:10 – Shane

05:25 – Školský klub

06:25 – Jurošík

06:30 – Bob a Bobek na cestách

06:40 – Veselá farma VI

06:45 – Selmina cesta

07:00 – Bol raz jeden život

07:30 – Živá panoráma

08:00 – Hírek

08:05 – Dobrý deň, Patria – národnostný

08:30 – Od prameňa – národnostný magazín

09:00 – Národnostné správy

09:05 – Generácia

09:35 – Orientácie

10:00 – Televízny klub nepočujúcich

10:30 – Žiadne veľké slová

11:30 – Danka a Janka

11:40 – Maškrtné medvedie príbehy

11:45 – Pa a Pi

04:00 – Trojka nevysiela

08:00 – Trojka nevysiela

06:10 – Co jsme komu udělali?

08:05 – Maxinožka 2

09:45 – Malý princ

11:40 – Sladko-slaná láska

05:40 – Krimi

06:15 – Ranné noviny

08:40 – Prestreté

09:45 – Bez servítky

10:50 – Súdna sieň

05:45 – Skutočné príbehy

07:20 – Reštart

08:50 – Neuveriteľná premena IV.

09:35 – Delukse II.

10:50 – Delukse II.

11:55 – Profesionáli VII.

05:20 – Zabi nudu! II.

05:25 – Zabi nudu! II.

05:35 – Viking Vicky

05:50 – Pat a Mat

06:00 – Bob staviteľ XV. – XVIII.

06:10 – Rev a motoroví miláčikovia I.

06:35 – Petronela Jabĺčková

06:50 – Ocko hrdina

07:00 – Rybičky Flip a Flap I.

07:05 – Matematické príšerky II.

07:30 – Tom Gates II.

07:45 – Maškrtné medvedie príbehy

07:50 – Maškrtné medvedie recepty

07:55 – Sníček a Dúhalka 2

08:10 – Zabi nudu!

08:25 – Esá z pralesa I.

08:40 – Angličanina

09:00 – 100%-ný vlk – Legenda Mesačného kameňa

09:30 – Robin Hood 1

09:45 – Chrumka a Čipsík II.

10:00 – Bob a Bobek, králiky z klobúka

10:05 – Bob a Bobek, králiky z klobúka

10:15 – Super 4

10:35 – Bob staviteľ XV. – XVIII.

10:45 – Mach a Šebestová na cestách

10:55 – 20 rokov so Spievankovom

11:05 – Požiarnik Sam IX.

11:20 – Arthur a Minimojovia

11:45 – Matematické príšerky II.

05:20 – Záchranári

05:55 – Policajti v akcii

07:00 – Policajti v akcii

08:25 – Prvé oddelenie

08:55 – Prvé oddelenie

09:40 – Walker, Texas Ranger V.

11:00 – Walker, Texas Ranger V.

12:00
12:00
12:00
12:00
12:00
12:00
12:00
12:00

12:00 – Správy RTVS

12:25 – Dámsky klub

13:50 – Dedovizeň

14:25 – Derrick

15:25 – Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou

12:00 – Živá panoráma

12:25 – Bežkopotulky

12:35 – Peniaze

13:00 – 5peňazí

13:05 – SK DEJINY

14:10 – Zrod divadla

14:40 – Anjeli strážni Borisa Kudličku

15:05 – Z mesta do mesta

15:30 – Moje miesta – príbeh mesta

12:00 – Trojka nevysiela

13:20 – Vánoční okouzlení

15:05 – Jak se vaří Vánoce

12:00 – Noviny o 12:00

12:30 – Top Star

12:50 – Hranica

14:00 – Inkognito

15:20 – Láska na chate

12:45 – Skutočné príbehy

13:45 – Riskuj!

14:20 – Dr. House VII.

15:20 – Dr. House VII.

12:10 – Medzi nami zvieratkami

12:20 – Máša a medveď V.

12:30 – Rev a motoroví miláčikovia I.

12:50 – Knihy od Stonožky

13:00 – Jahôdka a jej kamaráti I.

13:25 – Super 4

13:40 – Volám sa Caillou V.

14:00 – Pat a Mat

14:10 – Máša a medveď V.

14:25 – Šeherezáda – nevypovedané príbehy

14:50 – Esá z pralesa I.

15:00 – Sníček a Dúhalka

15:20 – Strážca vesmíru Roger

15:30 – Máša a medveď III.

15:40 – Barbapapa II.

15:45 – Angličanina

12:10 – C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV.

13:10 – C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV.

14:10 – Zelenáč I.

15:05 – Zelenáč I.

16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00

16:00 – Správy RTVS

16:25 – Destinácie

16:45 – Don Matteo VIII

17:40 – Duel

18:10 – Krátke správy RTVS

18:13 – Kniha dňa

18:15 – 5 proti 5

19:00 – Správy RTVS

19:55 – Góly – body – sekundy

16:00 – Psi – a ich záchrancovia

16:30 – Regina

17:10 – Správy RTVS z regiónov

17:30 – Farmárska revue

17:55 – Na rybách – Petrov zdar

18:30 – Danka a Janka

18:35 – Maškrtné medvedie príbehy

18:45 – Trpaslíci – Adventný Smajlikalendár

18:50 – Veselá farma VI

18:55 – Selmina cesta

19:05 – Bol raz jeden život

19:35 – Andyho dobrodružstvá na vode a pod vodou

19:50 – Zázračný miniateliér

16:00 – Trojka nevysiela

16:40 – Šiška Deluxe

18:35 – Ibiza

16:00 – Prestreté

17:00 – Udalosti 17

17:15 – Riskuj!

17:50 – Bez servítky

19:00 – Krimi

19:30 – Noviny TV JOJ

16:20 – Moja mama varí lepšie ako tvoja

17:20 – Delukse II.

18:25 – Delukse II.

19:35 – Profesionáli VII.

16:05 – Máša a medveď V.

16:15 – Chrumka a Čipsík II.

16:30 – Super 4

16:45 – Tom Gates II.

17:00 – Rybičky Flip a Flap I.

17:05 – Rapotáčik 3

17:15 – Malí fidlikanti

17:35 – Knihy od Stonožky

17:45 – Arthur a Minimojovia

18:15 – Petronela Jabĺčková

18:30 – Maškrtné medvedie príbehy

18:35 – Maškrtné medvedie recepty

18:40 – Medzi nami zvieratkami

18:45 – 100%-ný vlk – Legenda Mesačného kameňa

19:10 – Matematické príšerky II.

19:40 – 20 rokov so Spievankovom

19:45 – Chrumka a Čipsík II.

16:05 – Walker, Texas Ranger V.

17:05 – Walker, Texas Ranger V.

18:00 – C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV.

19:00 – C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV.

20:00
20:00
20:00
20:00
20:00
20:00
20:00
20:00

20:15 – Počasie

20:30 – Poly

22:10 – Reportéri

22:45 – Kriminálka Staré Mesto II

23:40 – Správy RTVS

00:35 – Góly – body – sekundy

00:50 – Počasie

01:00 – Agatha Christie: Poirot X.

01:50 – Derrick

02:50 – Dempsey a Makepeacová

20:00 – Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku

20:07 – Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker ( D- pondelok)

20:10 – Moja diagnóza

20:35 – Antropocén – vzostup ľudstva

21:30 – Experiment

22:05 – „The Sailor“

23:20 – Koncert SILENT TRIO a Lenka Machciníková

00:10 – Správy RTVS

01:00 – Správy RTVS z regiónov

01:10 – Hírek

01:20 – Doktorka Quinnová VI

02:05 – Doktorka Quinnová VI

02:50 – Doktorka Quinnová VI

20:00 – Trojka nevysiela

00:00 – Trojka nevysiela

20:15 – Stříbrné brusle

22:40 – Colette: Příběh vášně

00:25 – Drsný město

02:20 – Dogman

04:00 – Pompeje

20:25 – Šport

20:30 – Najlepšie počasie

20:35 – Hranica

21:45 – Inkognito

22:45 – Inkognito

23:40 – Heslo

00:20 – Súdna sieň

01:25 – Krimi

02:00 – Noviny TV JOJ

02:50 – Ochrancovia

03:25 – Policajti v akcii

04:20 – Riskuj!

04:55 – Noviny TV JOJ

20:30 – Mrazivý lov

22:30 – Čiernočierna tma

00:40 – Escobar

03:00 – Kinosála

03:10 – Nové bývanie

03:55 – Moja mama varí lepšie ako tvoja

04:40 – Neuveriteľná premena IV.

20:00 – Robin Hood 1

20:15 – Jahôdka a jej kamaráti I.

20:45 – Super 4

21:00 – Volám sa Caillou V.

21:25 – Strážca vesmíru Roger

21:45 – Bob staviteľ XV. – XVIII.

22:00 – Viking Vicky

22:15 – Kúzlovanie

22:25 – Rev a motoroví miláčikovia I.

22:50 – Požiarnik Sam IX.

23:05 – Petronela Jabĺčková

23:20 – Zabi nudu! II.

23:25 – Kúzlovanie

23:35 – Arthur a Minimojovia

00:00 – Zabi nudu! II.

00:10 – Knihy od Stonožky

00:20 – Rapotáčik 3

00:30 – Sníček a Dúhalka 2

00:50 – Knihy od Stonožky

01:00 – Šeherezáda – nevypovedané príbehy

01:25 – Petronela Jabĺčková

01:40 – Sníček a Dúhalka

01:55 – Zabi nudu! II.

02:05 – Kikirikí

02:10 – Kikirikí

02:15 – Sníček

02:25 – Sníček

02:35 – Rapotáčik 2

02:45 – Arthur a Minimojovia

03:10 – Kúzlovanie

03:20 – Máša a medveď V.

03:30 – Sníček

03:40 – Sníček

03:50 – Knihy od Stonožky

04:00 – Jahôdka a jej kamaráti I.

04:25 – Rev a motoroví miláčikovia I.

04:50 – Volám sa Caillou V.

20:10 – Vtierka Castle IV.

20:55 – Vtierka Castle IV.

21:55 – Myšlienky vraha VI.

22:55 – Dr. House VII.

23:55 – Dr. House VII.

00:55 – Myšlienky vraha VI.

01:50 – Policajti v akcii

02:40 – Policajti v akcii

03:25 – Súdna sieň

04:00 – Prvé oddelenie

04:20 – Prvé oddelenie

04:45 – Prvé oddelenie