Tv program 04.12.2022 - Nede��a

Predchádzajúce programy
Ďalšie programy




Jednotka
Dvojka
Trojka
Joj Cinema
Joj
Joj Plus
Rik
Wau

02:55 – „Kukačky“

03:50 – Správy RTVS

04:45 – Kultúra SK

05:10 – On air

05:30 – Operácia AU! IV

06:00 – Koya

06:05 – Jurošík

06:10 – Fidlibum

06:40 – Veselá farma VI

06:45 – Selmina cesta

07:00 – Andyho dobrodružstvá na vode a pod vodou

07:15 – Čas na plastelínu

07:20 – Včielka Maja – Nové dobrodružstvá

07:30 – Levík Raa Raa II

07:40 – Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba III

07:55 – Karavan

08:10 – Molly z Denali I

08:35 – Zázračný ateliér

09:05 – Poraď si

09:40 – Autosalón

10:05 – Gérard Depardieu a chute Európy

11:00 – Slovensko v obrazoch

11:25 – Svet v obrazoch

11:55 – O 5 minút 12

02:35 – Doktorka Quinnová VI

03:20 – Doktorka Quinnová VI

04:05 – Doktorka Quinnová VI

04:50 – Doktorka Quinnová VI

05:35 – Etnografický atlas Slovenska

06:35 – Bežkopotulky

06:45 – Encyklopédia slovenských obcí

07:00 – Televíkend

07:30 – Živá panoráma

08:00 – Chochmesovci

08:05 – Kapura

09:00 – Farmárska revue

09:25 – Na rybách – Petrov zdar

09:55 – Čriepky

10:00 – Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom

10:55 – Família

11:30 – Koncerty komornej hudby

11:50 – Štvrtá hlava draka

00:00 – Trojka nevysiela

04:00 – Trojka nevysiela

08:00 – Trojka nevysiela

05:45 – V džungli lásky

07:20 – Můj pes pitomec

09:15 – Příběhy ze Země Oz: Dorotčin návrat

10:55 – Šiška Deluxe

05:10 – Krimi

05:40 – Noviny TV JOJ

06:45 – Labková patrola V.

07:10 – Miláčikovo

07:50 – Kung Fu Panda

09:40 – Podfukárky

11:45 – Šťastný nový rok 2: Dobro došli

05:10 – Kutyil s.r.o. II.

05:45 – Kutyil s.r.o. II.

06:30 – Lovci ostrovov IV.

07:15 – Lovci ostrovov V.

07:45 – Dom snov do 100 dní

08:50 – Nové bývanie

09:55 – Králi zrubov

11:00 – Bez servítky

05:20 – Zabi nudu! II.

05:25 – Zabi nudu! II.

05:35 – Viking Vicky

05:50 – Pat a Mat

06:00 – Bob staviteľ XV. – XVIII.

06:10 – Rev a motoroví miláčikovia I.

06:35 – Petronela Jabĺčková

06:50 – Ocko hrdina

07:00 – Matematické príšerky II.

07:25 – Cesta za pokladom

07:40 – Malí fidlikanti

08:00 – Viking Vicky

08:15 – Kikirikí

08:25 – Hanička a Murko pre najmenších

08:35 – Esá z pralesa I.

08:50 – Jojko oslávencom

08:50 – Jojko oslávencom

08:55 – Jojko oslávencom

09:00 – Angličanina

09:25 – Robin Hood 1

09:40 – Chrumka a Čipsík II.

09:50 – Knihy od Stonožky

10:00 – 100%-ný vlk – Legenda Mesačného kameňa

10:25 – Labková patrola III.

10:50 – Mach a Šebestová na cestách

11:00 – 20 rokov so Spievankovom

11:05 – Super 4

11:25 – Arthur a Minimojovia

11:50 – Matematické príšerky II.

05:10 – Policajti v akcii

06:00 – Párna a nepárna

08:55 – Letecké katastrofy

10:10 – Letecké katastrofy

11:30 – To je vražda, napísala IV.

12:00
12:00
12:00
12:00
12:00
12:00
12:00
12:00

13:10 – Občan za dverami

13:40 – Peniaze

14:10 – Agatha Christie: Poirot X.

15:10 – Zlaté časy

12:55 – Anjeli strážni

13:25 – Odhodlaní putovať

13:50 – Orientácie

14:25 – Muzikantské majstrovstvo naprieč generáciami

15:55 – Zrod divadla

12:00 – Trojka nevysiela

12:55 – Co jsme komu zase udělali?

14:45 – Srdce na správném místě

13:55 – Rýchlo a zbesilo 5

12:05 – Bez servítky

13:10 – Inkognito

14:20 – Fukušima

12:15 – Fidlivareška

12:35 – SpongeBob v nohaviciach VII.

13:00 – Rapotáčik 3

13:10 – MalinyJAMológia

13:25 – Hanička a Murko pre najmenších

13:35 – Super 4

13:50 – Volám sa Caillou V.

14:10 – Pat a Mat

14:20 – Máša a medveď V.

14:35 – Viking Vicky

14:45 – Esá z pralesa I.

15:00 – Jahôdka a jej kamaráti II.

15:25 – Petronela Jabĺčková

15:40 – Barbapapa II.

15:45 – Angličanina

12:30 – To je vražda, napísala IV.

13:55 – Policajti v akcii

15:00 – Policajti v akcii

16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00

16:20 – Muž z Ria

18:15 – Tajomstvo mojej kuchyne

19:00 – Správy RTVS

19:55 – Góly – body – sekundy

16:25 – Slovenská čítanka

16:30 – Slovenská čítanka

16:50 – Hokej – TIPOS extraliga

18:20 – Danka a Janka

18:40 – Trpaslíci – Adventný Smajlikalendár

19:45 – Selmina cesta

19:55 – Slovo

16:00 – Trojka nevysiela

16:25 – U mě dobrý

18:20 – Pompeje

16:50 – Na chalupe

17:50 – Nové bývanie

19:00 – Krimi

19:30 – Noviny TV JOJ

17:00 – Mavericks: Na divokej vlne

19:35 – Profesionáli VII.

16:05 – Máša a medveď V.

16:15 – Chrumka a Čipsík II.

16:30 – Super 4

16:45 – Tom Gates II.

17:00 – Máša a medveď III.

17:05 – MalinyJAMológia

17:30 – Šeherezáda – nevypovedané príbehy

17:55 – 100%-ný vlk – Legenda Mesačného kameňa

18:20 – Labková patrola III.

18:45 – Robin Hood 1

18:55 – Jojko oslávencom

19:00 – Jojko oslávencom

19:00 – Jojko oslávencom

19:05 – Jojo, to vážne?!

19:15 – 20 rokov so Spievankovom

19:25 – Knihy od Stonožky

19:35 – SpongeBob v nohaviciach VII.

16:00 – Letecké katastrofy

17:00 – Letecké katastrofy

18:00 – Klamári II.

19:00 – Klamári II.

20:00
20:00
20:00
20:00
20:00
20:00
20:00
20:00

20:15 – Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35

20:20 – Počasie

20:30 – Pečie celé Slovensko

21:45 – Tajné životy

22:50 – Muž z Ria

00:40 – Správy RTVS

01:30 – Góly – body – sekundy

01:50 – Počasie

02:00 – Tajné životy

20:00 – Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku

20:10 – Moje miesta – príbeh mesta

20:35 – Shane

22:35 – José Cura a Slovenská filharmónia

23:20 – José Cura a jeho hostia.

00:05 – Správy RTVS

00:55 – Doktorka Quinnová VI

01:40 – Doktorka Quinnová VI

02:25 – Doktorka Quinnová VI

20:00 – Trojka nevysiela

20:15 – Vánoční nevěsta

21:50 – Drsný město

23:55 – Rodinná tajemství

01:20 – Taxi 121

02:50 – Radioaktivita

04:35 – Ainbo: Hrdinka pralesa

20:25 – Šport

20:30 – Najlepšie počasie

20:35 – V siedmom nebi

22:50 – Mrazivý lov

00:50 – Skutočné príbehy

02:05 – Skutočné príbehy

03:25 – Krimi

03:50 – Na chalupe

04:50 – Noviny TV JOJ

20:30 – Honba na čarodejnice

22:25 – Deadpool

00:50 – Oktagon magazín

01:30 – Odpojiť

03:30 – Kinosála

03:40 – Lovci ostrovov IV.

04:00 – Nové bývanie

04:45 – Divoké kone

20:00 – Pat a Mat

20:10 – Jahôdka a jej kamaráti I.

20:40 – Super 4

20:55 – Volám sa Caillou V.

21:20 – Strážca vesmíru Roger

21:40 – Bob staviteľ XV. – XVIII.

21:55 – Viking Vicky

22:10 – Kúzlovanie

22:20 – Rev a motoroví miláčikovia I.

22:45 – Cesta za pokladom

23:05 – Petronela Jabĺčková

23:20 – Zabi nudu! II.

23:25 – Kúzlovanie

23:40 – Arthur a Minimojovia

00:05 – Zabi nudu! II.

00:15 – Knihy od Stonožky

00:25 – Fidlivareška

00:40 – Knihy od Stonožky

00:50 – Šeherezáda – nevypovedané príbehy

01:15 – Petronela Jabĺčková

01:30 – Jojo, to vážne?!

01:45 – Zabi nudu! II.

01:55 – Kikirikí

01:55 – Kikirikí

02:05 – Sníček

02:15 – Sníček

02:25 – Rapotáčik 3

02:40 – Arthur a Minimojovia

03:05 – Kúzlovanie

03:20 – Máša a medveď V.

03:30 – Sníček

03:40 – Sníček

03:55 – Knihy od Stonožky

04:05 – Jahôdka a jej kamaráti II.

04:30 – Rev a motoroví miláčikovia I.

04:55 – Volám sa Caillou V.

20:10 – Zelenáč I.

20:55 – Zelenáč I.

21:55 – FBI: International I.

22:50 – Dobrý človek

23:55 – Myšlienky vraha XI.

00:50 – Myšlienky vraha XI.

01:50 – Prvé oddelenie

02:10 – FBI: International I.

02:50 – Dobrý človek

03:40 – Vec: Počiatok