O2 info online naživo

Tv ukončila vysielanie.

Informačný kanál pre všetkých, ktorí majú programovú ponuku O2 TV alebo sa o ňu zaujímajú. Najväčší český mobilný operátor O2 okrem telefonických a internetových služieb ponúka tiež svoju vlastnú IPTV televíziu. V jej rámci si diváci môžu naladiť viac, než stovku atraktívnych televíznych programov, z ktorých prevažná väčšina je v českom jazyku.

Veľkou prednosťou O2 TV je predovšetkým jej set top box, ktorý umožňuje využívať radu nadštandardných funkcií, ktoré ostatní operátori platenej televízie neponúkajú. Asi hlavným lákadlom je možnosť pustiť si akýkoľvek program z ktoréhokoľvek televízneho kanálu až 30 hodín dozadu. Medzi ďalšie zaujímavé funkcie patrí možnosť nahrávania aj z niekoľkých programov naraz alebo bohatá videotéka, ktorá obsahuje viac než 1000 filmov.

Novinky zo sveta TV
Určite ste už zaregistrovali videá Jamesa Cordena s megahviezdami, s ktorými si pospevuje ich najväčšie hity počas jazdy ..
18.7.2017
Let´s Dance sa po niekoľkoročnej odmlke hlási opäť o slovo a opäť na Markíze. Tá nám zatiaľ ponúkla 5 sérií tejto ..
11.7.2017
O tejto folklórnej súťaži, ktorú na naše obrazovky ..
7.7.2017
Jojka na leto plánuje uviesť na naše obrazovky niekoľko nových formátov. Jedným z nich bude aj nová zábavno-súťažná ..
29.6.2017
Áno je to tak, tv Markíza sa cez najslabšie mesiace v roku nechystá na nasadenie žiadnych veľkých noviniek. Vlajkovou ..
20.6.2017
Jednu z najúspešnejších kriminálok z produkcie Českej televízie Prípady 1. oddelenia uvedie už čoskoro ..
14.6.2017
Hoci sa tento seriál mal objaviť na obrazovkách už minulý rok, nakoniec sa tak stane až teraz a rovno ako jeden z hajlajtov ..
11.6.2017
Televízia sa pripravuje na svoj ďalší veľký televízny projekt a na naše obrazovky chce po novom priniesť aj slovenskú ..
7.6.2017
Trilógia pod názvom Záhradníctvo smeruje aj do slovenských kín, kedy 1. júna bude premiéra jej prvého filmu Rodinný ..
31.5.2017
Hokejisti Troch koruniek sa po 4 rokoch stali majstrami sveta. Výber pod vedením Rikarda Grönborga je novým ..
22.5.2017