O2 info online naživo

Tv ukončila vysielanie.

Informačný kanál pre všetkých, ktorí majú programovú ponuku O2 TV alebo sa o ňu zaujímajú. Najväčší český mobilný operátor O2 okrem telefonických a internetových služieb ponúka tiež svoju vlastnú IPTV televíziu. V jej rámci si diváci môžu naladiť viac, než stovku atraktívnych televíznych programov, z ktorých prevažná väčšina je v českom jazyku.

Veľkou prednosťou O2 TV je predovšetkým jej set top box, ktorý umožňuje využívať radu nadštandardných funkcií, ktoré ostatní operátori platenej televízie neponúkajú. Asi hlavným lákadlom je možnosť pustiť si akýkoľvek program z ktoréhokoľvek televízneho kanálu až 30 hodín dozadu. Medzi ďalšie zaujímavé funkcie patrí možnosť nahrávania aj z niekoľkých programov naraz alebo bohatá videotéka, ktorá obsahuje viac než 1000 filmov.

Novinky zo sveta TV
Hoci slovenská verejnoprávna televízia RTVS proklamovala v minulosti odhodlanie byť pri všetkých úspechoch slovenských ..
20.4.2017
Na Jednotke čochvíľa odštartuje nová zábavná show Záhady tela. Ide v podstate o rodinný vedomostný kvíz, ktorý ..
12.4.2017
Ako je už dobrým zvykom, apríl sa na televíznych obrazovkách stáva mesiacom kinopremiér. Televízna sezóna je už v plnom ..
4.4.2017
Už vám chýbala politická satira na televíznych obrazovkách? Tak táto správa je pre vás. Sedmička sa vracia po šiestich ..
28.3.2017
Markíza ďalej skúša napodobniť úspech svojho veľmi úspešného komediálneho seriálu Horná Dolná. Jej premiérové ..
22.3.2017
Míľovými krokmi sa blíži okrúhle jubileum výnimočnej panovníčky, manželky a matky Márie Terézie. Táto výrazná ..
15.3.2017
Premiéra výpravného seriálu 1890 sa neúprosne blíži. Tv Joj plánuje štart tejto série v týždeň jej pätnástych ..
7.3.2017
Markíze sa zatiaľ celkom nedarí podľa jej predstáv. Všetky doterajšie tohtoročné novinky (Divoký zapadákov, Baby boom) ..
1.3.2017
Už štvrtýkrát sa na obrazovkách Slovenskej televízie stretneme v letnom termíne aj s formátom Naj dedinka Slovenska. Jej ..
22.2.2017