Prehľad kategórií


Vitajte na prehľadnej stránke všetkých kategórií, ktoré si na našom webe môžete prehrať. Jedná sa o rozdelenie do kategórií podľa druhu televízie, čo má za následok to, že samotní návštevníci webu sa dostanú ku svojej obľúbenej online televízii omnoho skôr, než na iných weboch. Medzi naše kategórie patria Detské TV, Filmové TV, Hudobné TV, ale aj Regionálne TV, a pre športovcov je tu Športová TV, Spravodajská TV a Ostatné, v ktorej je umiestené prakticky všetko, čo nemá svoju presnú kategóriu. Vďaka tomuto zoznamu sa môžete na našom webe omnoho prehľadnejšie pohybovať a vždy si dokonale vybrať presne ten žáner a potom aj online TV, ktorý vás bude najviac baviť a nejakým spôsobom vás osloví.

Novinky zo sveta TV
Určite ste už zaregistrovali videá Jamesa Cordena s megahviezdami, s ktorými si pospevuje ich najväčšie hity počas jazdy ..
18.7.2017
Let´s Dance sa po niekoľkoročnej odmlke hlási opäť o slovo a opäť na Markíze. Tá nám zatiaľ ponúkla 5 sérií tejto ..
11.7.2017
O tejto folklórnej súťaži, ktorú na naše obrazovky ..
7.7.2017
Jojka na leto plánuje uviesť na naše obrazovky niekoľko nových formátov. Jedným z nich bude aj nová zábavno-súťažná ..
29.6.2017
Áno je to tak, tv Markíza sa cez najslabšie mesiace v roku nechystá na nasadenie žiadnych veľkých noviniek. Vlajkovou ..
20.6.2017
Jednu z najúspešnejších kriminálok z produkcie Českej televízie Prípady 1. oddelenia uvedie už čoskoro ..
14.6.2017
Hoci sa tento seriál mal objaviť na obrazovkách už minulý rok, nakoniec sa tak stane až teraz a rovno ako jeden z hajlajtov ..
11.6.2017
Televízia sa pripravuje na svoj ďalší veľký televízny projekt a na naše obrazovky chce po novom priniesť aj slovenskú ..
7.6.2017
Trilógia pod názvom Záhradníctvo smeruje aj do slovenských kín, kedy 1. júna bude premiéra jej prvého filmu Rodinný ..
31.5.2017
Hokejisti Troch koruniek sa po 4 rokoch stali majstrami sveta. Výber pod vedením Rikarda Grönborga je novým ..
22.5.2017