Prehľad kategórií


Vitajte na prehľadnej stránke všetkých kategórií, ktoré si na našom webe môžete prehrať. Jedná sa o rozdelenie do kategórií podľa druhu televízie, čo má za následok to, že samotní návštevníci webu sa dostanú ku svojej obľúbenej online televízii omnoho skôr, než na iných weboch. Medzi naše kategórie patria Detské TV, Filmové TV, Hudobné TV, ale aj Regionálne TV, a pre športovcov je tu Športová TV, Spravodajská TV a Ostatné, v ktorej je umiestené prakticky všetko, čo nemá svoju presnú kategóriu. Vďaka tomuto zoznamu sa môžete na našom webe omnoho prehľadnejšie pohybovať a vždy si dokonale vybrať presne ten žáner a potom aj online TV, ktorý vás bude najviac baviť a nejakým spôsobom vás osloví.

Novinky zo sveta TV
Hoci slovenská verejnoprávna televízia RTVS proklamovala v minulosti odhodlanie byť pri všetkých úspechoch slovenských ..
20.4.2017
Na Jednotke čochvíľa odštartuje nová zábavná show Záhady tela. Ide v podstate o rodinný vedomostný kvíz, ktorý ..
12.4.2017
Ako je už dobrým zvykom, apríl sa na televíznych obrazovkách stáva mesiacom kinopremiér. Televízna sezóna je už v plnom ..
4.4.2017
Už vám chýbala politická satira na televíznych obrazovkách? Tak táto správa je pre vás. Sedmička sa vracia po šiestich ..
28.3.2017
Markíza ďalej skúša napodobniť úspech svojho veľmi úspešného komediálneho seriálu Horná Dolná. Jej premiérové ..
22.3.2017
Míľovými krokmi sa blíži okrúhle jubileum výnimočnej panovníčky, manželky a matky Márie Terézie. Táto výrazná ..
15.3.2017
Premiéra výpravného seriálu 1890 sa neúprosne blíži. Tv Joj plánuje štart tejto série v týždeň jej pätnástych ..
7.3.2017
Markíze sa zatiaľ celkom nedarí podľa jej predstáv. Všetky doterajšie tohtoročné novinky (Divoký zapadákov, Baby boom) ..
1.3.2017
Už štvrtýkrát sa na obrazovkách Slovenskej televízie stretneme v letnom termíne aj s formátom Naj dedinka Slovenska. Jej ..
22.2.2017