Icq online zadarmo

část tv-09

ICQ online zadarmo – bez inštalácie

Najznámejším českým komunikačným portálom je práve ICQ. Mnoho ľudí ani netuší, čo písmená znamenajú – celý názvom je to Aj Seek You. ICQ online využíva proces instantmessaging, čo nám umožňuje posielať si správy medzi sebou. V novembri roku 1996 bola vydaná prvá verzia tohto programu. ICQ bolo vyvinuté izraelskou firmou, ktorá ho následne predala spoločnosti AOL. V súčasnosti ho vlastní ruská investičná spoločnosť Digital Sky Technologies. ICQ online zahŕňa mnoho funkcií, ako je posielanie textových správ zadarmo a tým spojené i skupinové chatovanie. Svojim priateľom môžete cez ICQ zaslať aj rôzne súbory, alebo si s nimi zahrať hry online. Dokonca získate aj jednoduchý prístup k histórii svojich správ, alebo si k ICQ online môžete pridať aj službu Facebook a vyhľadávať nové kontakty. Už dnes ho využíva 150 miliónov užívateľov a to skoro po celom svete.

Pre spustenie ICQ kliknete –TU–

Novinky zo sveta TV
Už vám chýbala politická satira na televíznych obrazovkách? Tak táto správa je pre vás. Sedmička sa vracia po šiestich ..
28.3.2017
Markíza ďalej skúša napodobniť úspech svojho veľmi úspešného komediálneho seriálu Horná Dolná. Jej premiérové ..
22.3.2017
Míľovými krokmi sa blíži okrúhle jubileum výnimočnej panovníčky, manželky a matky Márie Terézie. Táto výrazná ..
15.3.2017
Premiéra výpravného seriálu 1890 sa neúprosne blíži. Tv Joj plánuje štart tejto série v týždeň jej pätnástych ..
7.3.2017
Markíze sa zatiaľ celkom nedarí podľa jej predstáv. Všetky doterajšie tohtoročné novinky (Divoký zapadákov, Baby boom) ..
1.3.2017
Už štvrtýkrát sa na obrazovkách Slovenskej televízie stretneme v letnom termíne aj s formátom Naj dedinka Slovenska. Jej ..
22.2.2017
Neviete sa dočkať jari? Nové časti seriálu Horná Dolná sa k nám dostanú niekedy na prelome marca a apríla. Poďme sa ..
7.2.2017
Ako sme už spomínali, minulý rok prebehlo historicky prvé žrebovanie českých filmov, kde si slovenské televízie delili ..
2.2.2017
Tento formát zábavno-súťažnej šou, ktorý vysiela Tv JOJ od minulého roka čakajú zmeny. Šou Guess My Age má pôvod vo ..
24.1.2017