Icq online zadarmo

část tv-09

ICQ online zadarmo – bez inštalácie

Najznámejším českým komunikačným portálom je práve ICQ. Mnoho ľudí ani netuší, čo písmená znamenajú – celý názvom je to Aj Seek You. ICQ online využíva proces instantmessaging, čo nám umožňuje posielať si správy medzi sebou. V novembri roku 1996 bola vydaná prvá verzia tohto programu. ICQ bolo vyvinuté izraelskou firmou, ktorá ho následne predala spoločnosti AOL. V súčasnosti ho vlastní ruská investičná spoločnosť Digital Sky Technologies. ICQ online zahŕňa mnoho funkcií, ako je posielanie textových správ zadarmo a tým spojené i skupinové chatovanie. Svojim priateľom môžete cez ICQ zaslať aj rôzne súbory, alebo si s nimi zahrať hry online. Dokonca získate aj jednoduchý prístup k histórii svojich správ, alebo si k ICQ online môžete pridať aj službu Facebook a vyhľadávať nové kontakty. Už dnes ho využíva 150 miliónov užívateľov a to skoro po celom svete.

Pre spustenie ICQ kliknete –TU–

Novinky zo sveta TV
Áno je to tak, tv Markíza sa cez najslabšie mesiace v roku nechystá na nasadenie žiadnych veľkých noviniek. Vlajkovou ..
20.6.2017
Jednu z najúspešnejších kriminálok z produkcie Českej televízie Prípady 1. oddelenia uvedie už čoskoro ..
14.6.2017
Hoci sa tento seriál mal objaviť na obrazovkách už minulý rok, nakoniec sa tak stane až teraz a rovno ako jeden z hajlajtov ..
11.6.2017
Televízia sa pripravuje na svoj ďalší veľký televízny projekt a na naše obrazovky chce po novom priniesť aj slovenskú ..
7.6.2017
Trilógia pod názvom Záhradníctvo smeruje aj do slovenských kín, kedy 1. júna bude premiéra jej prvého filmu Rodinný ..
31.5.2017
Hokejisti Troch koruniek sa po 4 rokoch stali majstrami sveta. Výber pod vedením Rikarda Grönborga je novým ..
22.5.2017
Seriál 1890 sa úspešne blíži ku svojmu záveru. Kto je ten záhadný Démon z Tiesňavy? Podarí sa detektívovi z Pešti a ..
18.5.2017
To, čo si slovenský fanúšik ani v kútiku duše nepredstavoval, sa stalo krutou realitou. Pred posledným zápasom v skupine ..
15.5.2017
Veľký súťažný program Zem spieva sa zaradil k tým ..
13.5.2017
Zverenci Zdena Cígera odohrali v príprave na nadchádzajúce MS v ľadovom hokeji 2017 v Nemecku a Francúzsku celkom 8 ..