Tv program 29.09.2022 - ��tvrtok




6:00 – 7:00

02:50
Derrick
06:10
Môj zvierací miláčik: Príbeh z Malawi
06:25
Zázračný miniateliér
06:30
Jurošík
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:45
Macko Uško
06:50
Ollie a Moon
06:00
Nikto nie je dokonalý
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
05:05
Divoké kone
06:05
Divoké kone
06:40
Královská noc
05:05
Volám sa Caillou V.
06:00
Bob staviteľ XV. – XVIII.
06:10
Rev a motoroví miláčikovia I.
06:35
Petronela Jabĺčková
06:50
Ocko hrdina
05:05
Súdna sieň
06:40
Policajti v akcii

7:00 – 8:00

07:00
Ranné správy RTVS
07:30
Ranné správy RTVS
06:50
Ollie a Moon
07:05
Lassie – Nové dobrodružstvá
07:30
Živá panoráma
06:00
Nikto nie je dokonalý
07:10
Historický kalendár
07:15
Kniha dňa
07:20
CHART ONE
06:15
Ranné noviny
06:05
Divoké kone
07:35
Profesionáli II.
06:40
Královská noc
07:00
Rybičky Flip a Flap I.
07:05
Matematické príšerky I.
07:30
Tom Gates
07:45
Maškrtné medvedie príbehy
07:50
Maškrtné medvedie recepty
07:55
Sníček a Dúhalka 2
06:40
Policajti v akcii

8:00 – 9:00

08:00
Ranné správy RTVS
08:30
Destinácie
08:45
Don Matteo VI
08:00
Hírek
08:05
Dobrý deň, Patria – rómsky
08:30
Romano Hero
07:20
CHART ONE
08:25
Koleso času
08:55
Klub 3
06:15
Ranné noviny
08:40
Prestreté
07:35
Profesionáli II.
08:45
Zlato v garáži VI.
06:40
Královská noc
08:25
Twilight sága: Rozbřesk – 2. část
07:55
Sníček a Dúhalka 2
08:15
Zabi nudu! II.
08:20
Esá z pralesa I.
08:35
Angličanina
06:40
Policajti v akcii
08:05
Prvé oddelenie II.
08:25
Prvé oddelenie II.

9:00 – 10:00

08:45
Don Matteo VI
09:45
Horskí záchranári IV
09:00
Správy RTVS z regiónov
09:15
Regina
09:55
Najlepší priateľ psa II.
08:55
Klub 3
09:45
Serenáda
08:40
Prestreté
09:45
Bez servítky
08:45
Zlato v garáži VI.
09:10
Zlato v garáži VI.
09:45
Stratené duše II.
08:25
Twilight sága: Rozbřesk – 2. část
09:00
100%-ný vlk – Legenda Mesačného kameňa
09:25
Robin Hood 1
09:45
Chrumka a Čipsík II.
08:25
Prvé oddelenie II.
09:15
Panelák

10:00 – 11:00

09:45
Horskí záchranári IV
10:50
Duel
09:55
Najlepší priateľ psa II.
10:20
Postup
09:45
Serenáda
10:25
Varím, varíš, varíme
10:35
Varím, varíš, varíme
10:45
Folklorika
09:45
Bez servítky
10:50
Súdna sieň
09:45
Stratené duše II.
10:35
Stratené duše II.
08:25
Twilight sága: Rozbřesk – 2. část
10:30
Překvapení
10:00
Bob a Bobek králiky z klobúka
10:05
Bob a Bobek králiky z klobúka
10:15
Super 4
10:35
Bob staviteľ XV. – XVIII.
10:45
Mach a Šebestová na cestách
10:55
Spievankovo letný hit 2022
09:15
Panelák
10:40
To je vražda, napísala III.

11:00 – 12:00

10:50
Duel
11:20
5 proti 5
10:20
Postup
11:30
Drobci
11:35
Myšiak Tip
11:45
Pa a Pi
10:45
Folklorika
11:15
Hopla!
11:40
Varím, varíš, varíme
11:50
Varím, varíš, varíme
10:50
Súdna sieň
10:35
Stratené duše II.
11:30
Divoké kone
10:30
Překvapení
10:55
Spievankovo letný hit 2022
11:05
Požiarnik Sam VIII.
11:20
Arthur a Minimojovia
11:45
Matematické príšerky I.
10:40
To je vražda, napísala III.

12:00 – 13:00

12:00
Správy RTVS
12:25
Dámsky klub
12:00
Živá panoráma
12:30
Sedem divov Terchovej
11:50
Varím, varíš, varíme
12:05
Doktorka Quinnová IV.
12:55
Timon Aténsky
12:00
Noviny o 12:00
12:30
Top star
12:50
Nemocnica
11:30
Divoké kone
12:50
Divoké kone
10:30
Překvapení
12:20
Obsluhoval jsem anglického krále
11:45
Matematické príšerky I.
12:10
Medzi nami zvieratkami
12:15
Máša a medveď IV.: Mášine pesničky
12:20
Rev a motoroví miláčikovia I.
12:45
Knihy od Stonožky
12:55
Jahôdka a jej kamaráti I.
12:00
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX.

13:00 – 14:00

12:25
Dámsky klub
13:50
Dedovizeň
12:30
Sedem divov Terchovej
13:05
Do kríža
12:55
Timon Aténsky
12:50
Nemocnica
13:55
Inkognito
12:50
Divoké kone
13:55
Veľké upratovanie V.
12:20
Obsluhoval jsem anglického krále
12:55
Jahôdka a jej kamaráti I.
13:20
Super 4
13:35
Volám sa Caillou V.
13:00
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX.
13:55
Kosti VII.

14:00 – 15:00

13:50
Dedovizeň
14:30
Derrick
13:05
Do kríža
14:10
Alexin trochu neusporiadaný život
12:55
Timon Aténsky
14:25
Klip album\Banket
14:50
Hosť Nory Gubkovej
13:55
Inkognito
13:55
Veľké upratovanie V.
14:55
Riskuj!
12:20
Obsluhoval jsem anglického krále
14:30
12 darů do života
14:00
Pat a Mat
14:15
Máša a medveď IV.: Mášine pesničky
14:20
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
14:45
Esá z pralesa I.
13:55
Kosti VII.
14:55
Doktori IV.

15:00 – 16:00

14:30
Derrick
15:30
Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou
14:10
Alexin trochu neusporiadaný život
15:10
Dokonalá planéta
14:50
Hosť Nory Gubkovej
15:15
Bakalárske návraty
15:00
Geissenovci – Ťažký život milionárov
14:55
Riskuj!
15:30
Dr. House IV.
14:30
12 darů do života
15:00
Sníček a Dúhalka
15:15
Strážca vesmíru Roger
15:30
Máša a medveď I.
15:35
Barbapapa I.
15:45
Angličanina
14:55
Doktori IV.
15:50
To je vražda, napísala III.

16:00 – 17:00

16:00
Správy RTVS
16:25
Destinácie
16:40
Don Matteo VI
15:10
Dokonalá planéta
16:05
Najlepší priateľ psa II.
16:30
Správy RTVS z regiónov
16:45
Regina
16:00
Príbehy slávnych
16:55
Varím, varíš, varíme
16:00
Prestreté
15:30
Dr. House IV.
16:30
Moja mama varí lepšie ako tvoja
14:30
12 darů do života
16:35
Linie horizontu
15:45
Angličanina
16:05
Máša a medveď V.
16:15
Chrumka a Čipsík II.
16:30
Super 4
16:45
Tom Gates
15:50
To je vražda, napísala III.

17:00 – 18:00

16:40
Don Matteo VI
17:45
Duel
16:45
Regina
17:30
Retro noviny
17:00
Varím, varíš, varíme
17:15
Hopla!
17:45
Ranč Pri zelenej sedme
17:00
Noviny
17:15
Riskuj!
17:50
Bez servítky
16:30
Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:30
Stratené duše II.
16:35
Linie horizontu
17:00
Rybičky Flip a Flap I.
17:05
Rapotáčik 3
17:15
Malí fidlikanti
17:35
Knihy od Stonožky
17:45
Arthur a Minimojovia
17:00
To je vražda, napísala III.

18:00 – 19:00

17:45
Duel
18:10
Krátke správy RTVS
18:15
5 proti 5
18:00
Hľadanie stratených svetov
18:30
Drobci
18:35
Myšiak Tip
18:45
Ollie a Moon
18:55
Lassie – Nové dobrodružstvá
17:45
Ranč Pri zelenej sedme
18:10
Doktorka Quinnová IV.
17:50
Bez servítky
17:30
Stratené duše II.
18:30
Stratené duše II.
16:35
Linie horizontu
18:20
Let’s Dance
17:45
Arthur a Minimojovia
18:15
Petronela Jabĺčková
18:30
Maškrtné medvedie príbehy
18:35
Maškrtné medvedie recepty
18:40
Medzi nami zvieratkami
18:45
100%-ný vlk – Legenda Mesačného kameňa
17:00
To je vražda, napísala III.
18:05
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX.

19:00 – 20:00

19:00
Správy RTVS
19:55
Góly – body – sekundy
18:55
Lassie – Nové dobrodružstvá
19:20
Môj zvierací miláčik: Príbeh z Malawi
19:35
Festivalové minúty: Bábkarská Bystrica
19:40
Týždeň súčasnej slovenskej architektúry
19:00
Správy RTVS
19:55
Kniha dňa
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
18:30
Stratené duše II.
19:30
Profesionáli II.
18:20
Let’s Dance
18:45
100%-ný vlk – Legenda Mesačného kameňa
19:10
Matematické príšerky I.
19:35
Spievankovo letný hit 2022
19:45
Chrumka a Čipsík II.
19:00
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX.

20:00 – 21:00




19:55
Góly – body – sekundy
20:15
Počasie
20:30
„Kukačky“
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker ( D- štvrtok)
20:10
Diego Maradona
20:00
Hostiteľka večera
20:05
Sever proti Juhu I
20:55
Gagman
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Nemocnica
19:30
Profesionáli II.
20:30
Tomb Raider /2018/
18:20
Let’s Dance
20:15
Různé chutě světa
20:00
Robin Hood 1
20:15
Jahôdka a jej kamaráti I.
20:45
Super 4
19:00
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX.
20:10
Myšlienky vraha IX.

21:00 – 22:00

20:30
„Kukačky“
21:25
Na jeho mieste
20:10
Diego Maradona
20:55
Gagman
21:25
Majdan
21:55
Trezor
20:35
Nemocnica
21:45
Na hrane
20:30
Tomb Raider /2018/
20:15
Různé chutě světa
21:50
Waldo
21:00
Volám sa Caillou V.
21:25
Strážca vesmíru Roger
21:45
Bob staviteľ XV. – XVIII.
21:00
Myšlienky vraha IX.
21:55
Dr. House IV.

22:00 – 23:00

21:25
Na jeho mieste
20:10
Diego Maradona
22:15
Festivalové minúty: Divadelná Nitra
22:20
SK dejiny
21:55
Trezor
22:20
Okná vesmíru dokorán
22:45
Vadkerti talkshow
21:45
Na hrane
22:30
Kriminálka Kraj
20:30
Tomb Raider /2018/
21:50
Waldo
22:00
Viking Vicky
22:15
Kúzlovanie
22:25
Rev a motoroví miláčikovia I.
22:50
Požiarnik Sam VIII.
21:55
Dr. House IV.
22:50
Doktori IV.

23:00 – 24:00

21:25
Na jeho mieste
23:10
Columbo II
22:20
SK dejiny
23:10
Prvá
22:45
Vadkerti talkshow
23:30
ooops!načierno
22:30
Kriminálka Kraj
23:25
24 hodín na urgente
23:00
Až na dno
21:50
Waldo
23:50
Bájní tvorové: Dračí hrobka
22:50
Požiarnik Sam VIII.
23:05
Petronela Jabĺčková
23:20
Zabi nudu! II.
23:30
Kúzlovanie
23:40
Arthur a Minimojovia
22:50
Doktori IV.
23:50
Doktori IV.

24:00 – Zajtra

23:10
Columbo II
00:20
Správy RTVS
01:10
Počasie
01:20
Vraždy na ostrove Porquerolles
02:50
Derrick
23:10
Prvá
00:00
Retro noviny
00:30
Správy RTVS
01:20
Správy RTVS z regiónov
01:30
Hírek
23:30
ooops!načierno
23:25
24 hodín na urgente
00:30
Bez servítky
01:35
Krimi
02:10
Noviny TV JOJ
03:00
Policajti v akcii
03:45
Záchranári
04:25
Prvé oddelenie II.
04:55
Noviny TV JOJ
23:00
Až na dno
01:30
Eichmann: Strojca konečného riešenia
03:35
Kinosála
03:45
Moja mama varí lepšie ako tvoja
04:25
Veľké upratovanie V.
23:50
Bájní tvorové: Dračí hrobka
01:20
1917
03:10
Rezistence
23:40
Arthur a Minimojovia
00:05
Zabi nudu! II.
00:15
Knihy od Stonožky
00:25
Rapotáčik 3
00:35
Sníček a Dúhalka 2
00:55
Knihy od Stonožky
01:05
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
01:30
Petronela Jabĺčková
01:45
Sníček a Dúhalka
02:00
Zabi nudu! II.
02:10
Kikirikí
02:15
Kikirikí
02:20
Sníček
02:25
Sníček
02:40
Rapotáčik 2
02:50
Arthur a Minimojovia
03:20
Kúzlovanie
03:30
Máša a medveď IV.: Mášine pesničky
03:40
Sníček
03:50
Sníček
04:05
Knihy od Stonožky
04:15
Jahôdka a jej kamaráti I.
04:40
Rev a motoroví miláčikovia I.
23:50
Doktori IV.
00:45
Myšlienky vraha IX.
01:45
Panelák
02:30
Policajti v akcii
03:15
Súdna sieň
03:50
Prvé oddelenie II.
04:10
Prvé oddelenie II.
04:30
Prvé oddelenie II.
04:50
Súdna sieň
Novinky zo sveta TV
Podľa nás určite. Teda pokiaľ vás takýto žáner baví... Turnaj snov je totiž dokumentárna tragikomédia, ktorej dej sa ..
24.11.2022
Prinášame vám veľký prehľad televíznych programov, na ktoré sa môžete tešiť tieto Vianoce na hlavných slovenských ..
15.11.2022
Natáčanie nových seriálov neustále pokračuje a takto sa zanedlho môžeme na obrazovkách Tv JOJ tešiť na ďalší ..
6.11.2022
Už onedlho sa v našich kinách objaví film o jednej z najvýraznejších osobností česko-slovenských kultúrnych ..
30.10.2022
Televízia JOJ započala natáčanie nového seriálu s názvom Duch. Bude to kriminálka s prvkami komédie, čo nie je ..
20.10.2022
Sesterská stanica našej druhej najúspešnejšej komerčnej stanice z Koliby – JOJ Plus v októbri tohto roka (2022) ..
16.10.2022
Po nástupe nového riaditeľa RTVS (Ľuboš Machaj) sa ..
7.10.2022
Možno ste to už zaregistrovali a možno nie, ale najdiskutovanejšou témou z mediálneho prostrediamomentálne je to, že ..
2.10.2022
Dotočené (prvá klapka padla v ešte v apríli 2022) a môže sa ísť na to. Už druhého októbra v nedeľu sa totiž na ..
21.9.2022