Tv program 27.09.2022 - Utorok




6:00 – 7:00

02:30
Derrick
06:05
Mimikry
06:20
Zázračný miniateliér
06:25
Jurošík
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:40
Macko Uško
06:50
Ollie a Moon
06:00
Nikto nie je dokonalý
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
05:10
Divoké kone
06:05
Divoké kone
05:30
Dobrodružství v divočině: Ztraceni v Africe
05:05
Volám sa Caillou V.
06:00
Bob staviteľ XV. – XVIII.
06:10
Rev a motoroví miláčikovia I.
06:35
Petronela Jabĺčková
06:50
Ocko hrdina
05:10
Súdna sieň
06:45
Policajti v akcii

7:00 – 8:00

07:00
Ranné správy RTVS
07:30
Ranné správy RTVS
07:00
Ronja, dcéra lúpežníka
07:30
Živá panoráma
06:00
Nikto nie je dokonalý
07:10
Historický kalendár
07:15
Kniha dňa
07:20
CHART ONE
06:15
Ranné noviny
06:05
Divoké kone
07:35
Profesionáli II.
05:30
Dobrodružství v divočině: Ztraceni v Africe
07:10
Královská noc
07:00
Rybičky Flip a Flap I.
07:05
Matematické príšerky I.
07:30
Tom Gates
07:45
Maškrtné medvedie príbehy
07:50
Maškrtné medvedie recepty
07:55
Sníček a Dúhalka 2
06:45
Policajti v akcii

8:00 – 9:00

08:00
Ranné správy RTVS
08:30
Destinácie
08:45
Don Matteo VI
08:00
Hírek
08:05
Dobrý deň, Patria – ukrajinský
08:30
Od prameňa – ukrajinský
07:20
CHART ONE
08:30
Maliarka Běla Kolčáková
08:55
Senior klub
06:15
Ranné noviny
08:40
Prestreté
07:35
Profesionáli II.
08:45
Zlato v garáži VI.
07:10
Královská noc
08:55
U mě dobrý
07:55
Sníček a Dúhalka 2
08:15
Zabi nudu! II.
08:20
Esá z pralesa I.
08:35
Angličanina
06:45
Policajti v akcii
08:15
Prvé oddelenie II.
08:45
Prvé oddelenie II.

9:00 – 10:00

08:45
Don Matteo VI
09:50
Horskí záchranári III
09:00
Správy RTVS z regiónov
09:15
Regina
09:55
Najlepší priateľ psa II.
08:55
Senior klub
09:25
Koncert pre električku
08:40
Prestreté
09:45
Bez servítky
08:45
Zlato v garáži VI.
09:10
Zlato v garáži VI.
09:45
Stratené duše II.
08:55
U mě dobrý
09:00
100%-ný vlk – Legenda Mesačného kameňa
09:25
Robin Hood 1
09:45
Chrumka a Čipsík II.
08:45
Prvé oddelenie II.
09:25
Panelák

10:00 – 11:00

09:50
Horskí záchranári III
10:40
Duel
09:55
Najlepší priateľ psa II.
10:15
Lorenzaccio
10:00
Varím, varíš, varíme
10:10
Varím, varíš, varíme
10:25
Folklorika
10:50
Hopla!
09:45
Bez servítky
10:50
Súdna sieň
09:45
Stratené duše II.
10:35
Stratené duše II.
08:55
U mě dobrý
10:55
Pračlověk
10:00
Bob a Bobek králiky z klobúka
10:05
Bob a Bobek králiky z klobúka
10:15
Super 4
10:35
Bob staviteľ XV. – XVIII.
10:45
Mach a Šebestová na cestách
10:55
Spievankovo letný hit 2022
09:25
Panelák
10:50
To je vražda, napísala III.

11:00 – 12:00

10:40
Duel
11:10
5 proti 5
10:15
Lorenzaccio
11:30
Websterovci
11:40
Myšiak Tip
11:45
Pa a Pi
10:50
Hopla!
11:20
Varím, varíš, varíme
11:30
Varím, varíš, varíme
11:45
Doktorka Quinnová IV.
10:50
Súdna sieň
10:35
Stratené duše II.
11:35
Divoké kone
10:55
Pračlověk
10:55
Spievankovo letný hit 2022
11:05
Požiarnik Sam VIII.
11:20
Arthur a Minimojovia
11:45
Matematické príšerky I.
10:50
To je vražda, napísala III.

12:00 – 13:00

12:00
Správy RTVS
12:25
Dámsky klub
12:00
Živá panoráma
12:30
Cyklopotulky
12:40
Zabudnuté kúpele
12:55
Tatry, Spiš, Pieniny
11:45
Doktorka Quinnová IV.
12:30
Macbeth
12:00
Noviny o 12:00
12:30
Top Star
12:55
Nemocnica
11:35
Divoké kone
12:50
Divoké kone
10:55
Pračlověk
12:30
Maxinožka
11:45
Matematické príšerky I.
12:10
Medzi nami zvieratkami
12:15
Máša a medveď IV.: Mášine pesničky
12:25
Rev a motoroví miláčikovia I.
12:50
Knihy od Stonožky
12:00
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX.

13:00 – 14:00

12:25
Dámsky klub
13:50
Dedovizeň
12:55
Tatry, Spiš, Pieniny
13:25
Experiment
12:30
Macbeth
12:55
Nemocnica
12:50
Divoké kone
12:30
Maxinožka
13:00
Jahôdka a jej kamaráti I.
13:25
Super 4
13:35
Volám sa Caillou V.
13:00
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX.

14:00 – 15:00

13:50
Dedovizeň
14:25
Derrick
14:00
Investigátori
12:30
Macbeth
14:20
Trochu Dixielendu
14:35
Sever proti Juhu I
12:55
Nemocnica
14:05
Inkognito
14:00
Veľké upratovanie V.
12:30
Maxinožka
14:15
Svatá země
14:00
Pat a Mat
14:15
Máša a medveď IV.: Mášine pesničky
14:20
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
14:45
Esá z pralesa I.
14:00
Kosti VII.

15:00 – 16:00

14:25
Derrick
15:30
Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou
14:00
Investigátori
15:05
Jackie Kennedyová a ľudské práva
14:35
Sever proti Juhu I
15:25
Četnícke humoresky II
14:05
Inkognito
15:20
Láska na chate
15:00
Riskuj!
15:30
Dr. House IV.
14:15
Svatá země
15:00
Sníček a Dúhalka
15:15
Strážca vesmíru Roger
15:30
Máša a medveď I.
15:35
Barbapapa I.
15:45
Angličanina
15:00
Kosti VII.
15:55
To je vražda, napísala III.

16:00 – 17:00

16:00
Správy RTVS
16:25
Destinácie
16:45
Don Matteo VI
15:05
Jackie Kennedyová a ľudské práva
16:05
Najlepší priateľ psa II.
16:30
Správy RTVS z regiónov
16:45
Regina
15:25
Četnícke humoresky II
16:50
Varím, varíš, varíme
16:00
Prestreté
15:30
Dr. House IV.
16:30
Moja mama varí lepšie ako tvoja
14:15
Svatá země
16:05
Mrkáček Bill
15:45
Angličanina
16:05
Máša a medveď IV.: Mášine pesničky
16:15
Chrumka a Čipsík II.
16:30
Super 4
16:45
Tom Gates
15:55
To je vražda, napísala III.

17:00 – 18:00

16:45
Don Matteo VI
17:40
Duel
16:45
Regina
17:30
Autosalón
17:55
VAT
17:00
Varím, varíš, varíme
17:15
Hopla!
17:45
Ranč Pri zelenej sedme
17:00
Noviny
17:15
Riskuj!
17:50
Bez servítky
16:30
Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:30
Stratené duše II.
16:05
Mrkáček Bill
17:45
Divergence
17:00
Rybičky Flip a Flap I.
17:05
Rapotáčik 3
17:15
Malí fidlikanti
17:35
Knihy od Stonožky
17:45
Arthur a Minimojovia
17:00
Doktori IV.

18:00 – 19:00

17:40
Duel
18:10
Krátke správy RTVS
18:15
5 proti 5
17:55
VAT
18:30
Drobci
18:35
Myšiak Tip
18:45
Trpaslíci
18:50
Macko Uško
18:55
Fidlibumove pokusy
17:45
Ranč Pri zelenej sedme
18:10
Doktorka Quinnová IV.
17:50
Bez servítky
17:30
Stratené duše II.
18:35
Stratené duše II.
17:45
Divergence
17:45
Arthur a Minimojovia
18:15
Petronela Jabĺčková
18:30
Maškrtné medvedie príbehy
18:35
Maškrtné medvedie recepty
18:40
Medzi nami zvieratkami
18:45
100%-ný vlk – Legenda Mesačného kameňa
17:00
Doktori IV.
18:05
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX.

19:00 – 20:00

19:00
Správy RTVS
19:55
Góly – body – sekundy
19:00
Ollie a Moon
19:15
Lassie – Nové dobrodružstvá
19:35
Mimikry
19:50
Festivalové minúty: Bábkarská Bystrica
19:00
Správy RTVS
19:55
Historický kalendár
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
18:35
Stratené duše II.
19:35
Profesionáli II.
17:45
Divergence
18:45
100%-ný vlk – Legenda Mesačného kameňa
19:10
Matematické príšerky I.
19:35
Spievankovo letný hit 2022
19:45
Chrumka a Čipsík II.
19:00
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX.

20:00 – 21:00




19:55
Góly – body – sekundy
20:15
Počasie
20:30
Ordinácia s výhľadom na more
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker ( F- utorok)
20:10
Kuba, revolúcia a svet
20:00
Kniha dňa
20:05
Žena za pultom
20:55
Chodili sme spolu
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Nemocnica
19:35
Profesionáli II.
20:30
Pod vodou
17:45
Divergence
20:15
Waldo
20:00
Robin Hood 1
20:15
Jahôdka a jej kamaráti I.
20:45
Super 4
19:00
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX.
20:10
Myšlienky vraha IX.

21:00 – 22:00

20:30
Ordinácia s výhľadom na more
20:10
Kuba, revolúcia a svet
21:10
Kubrick o Kubrickovi
20:55
Chodili sme spolu
21:45
Život bez konca
20:35
Nemocnica
21:40
Láska na chate
20:30
Pod vodou
20:15
Waldo
21:00
Volám sa Caillou V.
21:25
Strážca vesmíru Roger
21:45
Bob staviteľ XV. – XVIII.
21:00
Myšlienky vraha IX.
21:55
Dr. House IV.

22:00 – 23:00

22:00
Miesto zločinu Ostrava
21:10
Kubrick o Kubrickovi
22:10
Festivalové minúty: Divadelná Nitra
22:15
Večera s Havranom
21:45
Život bez konca
21:40
Láska na chate
22:20
Geissenovci – Ťažký život milionárov
20:30
Pod vodou
22:40
Pravidlá boja
20:15
Waldo
22:15
Dva burani v Miami
22:00
Viking Vicky
22:15
Kúzlovanie
22:25
Rev a motoroví miláčikovia I.
22:50
Požiarnik Sam VIII.
21:55
Dr. House IV.
22:55
Doktori IV.

23:00 – 24:00

23:00
Na noc doktorom
22:15
Večera s Havranom
23:30
Zatopené
21:45
Život bez konca
23:10
Trezor
23:35
Maliarka Běla Kolčáková
22:20
Geissenovci – Ťažký život milionárov
23:20
Spackané plastické operácie
22:40
Pravidlá boja
22:15
Dva burani v Miami
23:55
Nic než pravda
22:50
Požiarnik Sam VIII.
23:05
Petronela Jabĺčková
23:20
Zabi nudu! II.
23:30
Kúzlovanie
23:40
Arthur a Minimojovia
22:55
Doktori IV.
23:55
Myšlienky vraha IX.

24:00 – Zajtra

23:00
Na noc doktorom
00:30
Správy RTVS
01:20
Góly – body – sekundy
01:35
Kriminálka Staré Mesto
02:35
Horskí záchranári III
23:30
Zatopené
00:20
Správy RTVS
01:10
Správy RTVS z regiónov
01:20
Hírek
23:35
Maliarka Běla Kolčáková
23:20
Spackané plastické operácie
00:20
Bez servítky
01:20
Krimi
01:55
Noviny TV JOJ
02:40
Policajti v akcii
03:20
Záchranári
04:05
Prvé oddelenie II.
04:30
Prvé oddelenie II.
04:55
Noviny TV JOJ
22:40
Pravidlá boja
01:05
Nečakané odhalenie
02:45
Moja mama varí lepšie ako tvoja
03:30
Kinosála
03:45
Veľké upratovanie V.
04:30
Nové bývanie
23:55
Nic než pravda
01:25
Základna
03:25
Pelé: Zrození legendy
23:40
Arthur a Minimojovia
00:05
Zabi nudu! II.
00:15
Knihy od Stonožky
00:25
Rapotáčik 3
00:35
Sníček a Dúhalka 2
00:55
Knihy od Stonožky
01:05
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
01:30
Petronela Jabĺčková
01:45
Sníček a Dúhalka
02:00
Zabi nudu! II.
02:10
Kikirikí
02:15
Kikirikí
02:20
Sníček
02:30
Sníček
02:45
Rapotáčik 2
02:55
Arthur a Minimojovia
03:20
Kúzlovanie
03:30
Máša a medveď IV.: Mášine pesničky
03:40
Sníček
03:50
Sníček
04:05
Knihy od Stonožky
04:15
Jahôdka a jej kamaráti I.
04:40
Rev a motoroví miláčikovia I.
23:55
Myšlienky vraha IX.
00:50
Myšlienky vraha IX.
01:50
Panelák
02:35
Policajti v akcii
03:20
Súdna sieň
03:50
Prvé oddelenie II.
04:15
Prvé oddelenie II.
04:35
Súdna sieň
Novinky zo sveta TV
Podľa nás určite. Teda pokiaľ vás takýto žáner baví... Turnaj snov je totiž dokumentárna tragikomédia, ktorej dej sa ..
24.11.2022
Prinášame vám veľký prehľad televíznych programov, na ktoré sa môžete tešiť tieto Vianoce na hlavných slovenských ..
15.11.2022
Natáčanie nových seriálov neustále pokračuje a takto sa zanedlho môžeme na obrazovkách Tv JOJ tešiť na ďalší ..
6.11.2022
Už onedlho sa v našich kinách objaví film o jednej z najvýraznejších osobností česko-slovenských kultúrnych ..
30.10.2022
Televízia JOJ započala natáčanie nového seriálu s názvom Duch. Bude to kriminálka s prvkami komédie, čo nie je ..
20.10.2022
Sesterská stanica našej druhej najúspešnejšej komerčnej stanice z Koliby – JOJ Plus v októbri tohto roka (2022) ..
16.10.2022
Po nástupe nového riaditeľa RTVS (Ľuboš Machaj) sa ..
7.10.2022
Možno ste to už zaregistrovali a možno nie, ale najdiskutovanejšou témou z mediálneho prostrediamomentálne je to, že ..
2.10.2022
Dotočené (prvá klapka padla v ešte v apríli 2022) a môže sa ísť na to. Už druhého októbra v nedeľu sa totiž na ..
21.9.2022