Tv program 26.09.2022 - Pondelok




6:00 – 7:00

02:00
Zlaté časy
06:10
Mimikry
06:20
Zázračný miniateliér
06:25
Jurošík
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:40
Macko Uško
06:50
Ollie a Moon
06:00
Nikto nie je dokonalý
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
05:10
Divoké kone
06:05
Divoké kone
05:45
Dobrodružství v divočině: Sloní příběh
05:00
Zabi nudu! II.
06:00
Bob staviteľ XV. – XVIII.
06:10
Rev a motoroví miláčikovia I.
06:35
Petronela Jabĺčková
06:50
Ocko hrdina
05:10
Súdna sieň
06:40
Policajti v akcii

7:00 – 8:00

07:00
Ranné správy RTVS
07:30
Ranné správy RTVS
07:00
Ronja, dcéra lúpežníka
07:30
Živá panoráma
06:00
Nikto nie je dokonalý
07:10
Historický kalendár
07:15
Kniha dňa
07:20
CHART ONE
06:15
Ranné noviny
06:05
Divoké kone
07:35
Profesionáli II.
05:45
Dobrodružství v divočině: Sloní příběh
07:25
Překvapení
07:00
Rybičky Flip a Flap I.
07:05
Matematické príšerky I.
07:30
Tom Gates
07:45
Maškrtné medvedie príbehy
07:50
Maškrtné medvedie recepty
07:55
Sníček a Dúhalka 2
06:40
Policajti v akcii

8:00 – 9:00

08:00
Ranné správy RTVS
08:30
Destinácie
08:45
Don Matteo VI
08:00
Hírek
08:05
Ahoj, Romale
08:55
Národnostné správy
07:20
CHART ONE
08:30
Storočie pred kamerou
06:15
Ranné noviny
08:40
Prestreté
07:35
Profesionáli II.
08:45
Zlato v garáži VI.
07:25
Překvapení
07:55
Sníček a Dúhalka 2
08:15
Zabi nudu! II.
08:20
Esá z pralesa I.
08:35
Angličanina
08:00
Prvé oddelenie II.
08:30
Prvé oddelenie II.

9:00 – 10:00

08:45
Don Matteo VI
09:45
Horskí záchranári III
08:55
Národnostné správy
09:05
Generácia
09:30
Televízny posol
08:30
Storočie pred kamerou
09:10
Senior klub
09:35
Divadlo v dome
08:40
Prestreté
09:45
Bez servítky
08:45
Zlato v garáži VI.
09:10
Zlato v garáži VI.
09:45
Stratené duše II.
07:25
Překvapení
09:15
Maxinožka
09:00
100%-ný vlk – Legenda Mesačného kameňa
09:25
Robin Hood 1
09:45
Chrumka a Čipsík II.
08:30
Prvé oddelenie II.
09:20
Panelák

10:00 – 11:00

09:45
Horskí záchranári III
10:50
Duel
10:00
Televízny klub nepočujúcich
10:25
Lorenzaccio
09:35
Divadlo v dome
10:05
Varím, varíš, varíme
10:15
Varím, varíš, varíme
10:30
Folklorika
10:55
Diskotéka pre starších
09:45
Bez servítky
10:50
Súdna sieň
09:45
Stratené duše II.
10:30
Stratené duše II.
09:15
Maxinožka
10:00
Bob a Bobek králiky z klobúka
10:05
Bob a Bobek králiky z klobúka
10:15
Super 4
10:35
Bob staviteľ XV. – XVIII.
10:45
Mach a Šebestová na cestách
10:55
Spievankovo letný hit 2022
09:20
Panelák
10:40
To je vražda, napísala III.

11:00 – 12:00

10:50
Duel
11:20
5 proti 5
10:25
Lorenzaccio
11:30
Websterovci
11:40
Myšiak Tip
11:50
Pa a Pi
10:55
Diskotéka pre starších
11:35
Možno príde aj kúzelník
10:50
Súdna sieň
10:30
Stratené duše II.
11:30
Divoké kone
09:15
Maxinožka
11:05
Mrkáček Bill
10:55
Spievankovo letný hit 2022
11:05
Požiarnik Sam VIII.
11:20
Arthur a Minimojovia
11:45
Matematické príšerky I.
10:40
To je vražda, napísala III.

12:00 – 13:00

12:00
Správy RTVS
12:25
Dámsky klub
12:00
Živá panoráma
12:20
Cyklopotulky
12:35
Peniaze
11:35
Možno príde aj kúzelník
12:40
Karneval lásky
12:00
Noviny o 12:00
12:30
Top Star
12:50
Hranica
11:30
Divoké kone
12:45
Divoké kone
11:05
Mrkáček Bill
12:45
Přátelé navždy
11:45
Matematické príšerky I.
12:10
Medzi nami zvieratkami
12:20
Máša a medveď IV.: Mášine pesničky
12:25
Rev a motoroví miláčikovia I.
12:50
Knihy od Stonožky
12:55
Jahôdka a jej kamaráti I.
10:40
To je vražda, napísala III.
12:05
CSI: Vegas I.

13:00 – 14:00

12:25
Dámsky klub
13:50
Dedovizeň
13:00
5peňazí
13:05
SK DEJINY
12:40
Karneval lásky
13:30
Storočie pred kamerou
12:50
Hranica
13:55
Inkognito
12:45
Divoké kone
12:45
Přátelé navždy
12:55
Jahôdka a jej kamaráti I.
13:20
Super 4
13:35
Volám sa Caillou V.
12:05
CSI: Vegas I.
13:05
CSI: Vegas I.

14:00 – 15:00

13:50
Dedovizeň
14:25
Derrick
13:05
SK DEJINY
14:10
Môj emigrant
14:40
Moheli – zabudnutý ostrov
13:30
Storočie pred kamerou
14:10
Triangel
14:20
Nočná pyramída
13:55
Inkognito
14:00
Veľké upratovanie V.
12:45
Přátelé navždy
14:35
Podivuhodná dobrodružství vlčího chlapce
14:00
Pat a Mat
14:15
Máša a medveď IV.: Mášine pesničky
14:20
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
14:45
Esá z pralesa I.
13:05
CSI: Vegas I.
14:05
Kosti VII.

15:00 – 16:00

14:25
Derrick
15:25
Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou
15:00
Labute v ruskej tundre
14:20
Nočná pyramída
15:05
Četnícke humoresky II
13:55
Inkognito
15:20
Láska na chate
15:00
Riskuj!
15:30
Dr. House IV.
14:35
Podivuhodná dobrodružství vlčího chlapce
15:00
Sníček a Dúhalka
15:15
Strážca vesmíru Roger
15:30
Máša a medveď I.
15:35
Barbapapa I.
15:45
Angličanina
14:05
Kosti VII.
15:05
Kosti VII.

16:00 – 17:00

16:00
Správy RTVS
16:25
Destinácie
16:40
Don Matteo VI
15:00
Labute v ruskej tundre
16:05
Najlepší priateľ psa II.
16:30
Správy RTVS z regiónov
16:45
Regina
15:05
Četnícke humoresky II
16:30
Repete repete
16:00
Prestreté
15:30
Dr. House IV.
16:30
Moja mama varí lepšie ako tvoja
14:35
Podivuhodná dobrodružství vlčího chlapce
16:15
Let’s Dance All In
15:45
Angličanina
16:05
Máša a medveď IV.: Mášine pesničky
16:15
Chrumka a Čipsík II.
16:30
Super 4
16:45
Tom Gates
16:00
To je vražda, napísala III.

17:00 – 18:00

16:40
Don Matteo VI
17:40
Duel
16:45
Regina
17:30
Farmárska revue
17:55
Na rybách – Petrov zdar
16:30
Repete repete
17:15
Varím, varíš, varíme
17:20
Varím, varíš, varíme
17:35
Hopla!
17:00
Noviny
17:15
Riskuj!
17:50
Bez servítky
16:30
Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:30
Stratené duše II.
16:15
Let’s Dance All In
17:00
Rybičky Flip a Flap I.
17:05
Rapotáčik 3
17:15
Malí fidlikanti
17:35
Knihy od Stonožky
17:45
Arthur a Minimojovia
16:00
To je vražda, napísala III.
17:15
Dr. Dokonalý

18:00 – 19:00

17:40
Duel
18:10
Krátke správy RTVS
18:15
5 proti 5
17:55
Na rybách – Petrov zdar
18:30
Websterovci
18:40
Myšiak Tip
18:45
Trpaslíci
18:50
Macko Uško
17:35
Hopla!
18:05
5 peňazí – Inteligentný senior
18:10
Doktorka Quinnová IV.
17:50
Bez servítky
17:30
Stratené duše II.
18:30
Stratené duše II.
16:15
Let’s Dance All In
18:15
Pelé: Zrození legendy
17:45
Arthur a Minimojovia
18:15
Petronela Jabĺčková
18:30
Maškrtné medvedie príbehy
18:35
Maškrtné medvedie recepty
18:40
Medzi nami zvieratkami
18:45
100%-ný vlk – Legenda Mesačného kameňa
17:15
Dr. Dokonalý
18:05
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX.

19:00 – 20:00

19:00
Správy RTVS
19:55
Góly – body – sekundy
19:00
Ollie a Moon
19:10
Fidlibumove pokusy
19:15
Ronja, dcéra lúpežníka
19:40
Mimikry
19:00
Správy RTVS
19:55
Historický kalendár
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
18:30
Stratené duše II.
19:30
Profesionáli II.
18:15
Pelé: Zrození legendy
18:45
100%-ný vlk – Legenda Mesačného kameňa
19:10
Matematické príšerky I.
19:35
Spievankovo letný hit 2022
19:45
Chrumka a Čipsík II.
19:00
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX.

20:00 – 21:00




19:55
Góly – body – sekundy
20:15
Počasie
20:30
Na noc doktorom
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker ( D- pondelok)
20:10
Moja diagnóza
20:35
Investigátori
20:00
Hostiteľka večera
20:05
Sever proti Juhu I
20:55
Četnícke humoresky II
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Hranica
19:30
Profesionáli II.
20:30
Tieň v oblakoch
18:15
Pelé: Zrození legendy
20:15
Ztracený syn
20:00
Robin Hood 1
20:15
Jahôdka a jej kamaráti I.
20:45
Super 4
19:00
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX.
20:10
Myšlienky vraha IX.

21:00 – 22:00

20:30
Na noc doktorom
20:35
Investigátori
21:30
Experiment
20:55
Četnícke humoresky II
20:35
Hranica
21:40
Láska na chate
20:30
Tieň v oblakoch
20:15
Ztracený syn
21:50
Děkuji za vaše služby
21:00
Volám sa Caillou V.
21:25
Strážca vesmíru Roger
21:45
Bob staviteľ XV. – XVIII.
21:00
Myšlienky vraha IX.
21:55
Dr. House IV.

22:00 – 23:00

22:00
Reportéri
22:35
Kriminálka Staré Mesto
22:00
Festivalové minúty: Divadelná Nitra
22:05
„Welcome Venice“
20:55
Četnícke humoresky II
22:20
Každý týždeň sedem dní
21:40
Láska na chate
22:20
Inkognito
20:30
Tieň v oblakoch
22:30
Prci, prci, prcičky
21:50
Děkuji za vaše služby
22:00
Viking Vicky
22:15
Kúzlovanie
22:25
Rev a motoroví miláčikovia I.
22:50
Požiarnik Sam VIII.
21:55
Dr. House IV.
22:55
Doktori IV.

23:00 – 24:00

22:35
Kriminálka Staré Mesto
23:35
Správy RTVS
22:05
„Welcome Venice“
22:20
Každý týždeň sedem dní
23:50
Hudobné návraty
22:20
Inkognito
23:25
Heslo
22:30
Prci, prci, prcičky
21:50
Děkuji za vaše služby
23:50
Kurýr: Zásilka smrti
22:50
Požiarnik Sam VIII.
23:05
Petronela Jabĺčková
23:20
Zabi nudu! II.
23:30
Kúzlovanie
23:40
Arthur a Minimojovia
22:55
Doktori IV.
23:55
Myšlienky vraha IX.

24:00 – Zajtra

23:35
Správy RTVS
00:30
Góly – body – sekundy
00:45
Počasie
00:50
Agatha Christie: Poirot IV.
01:45
Horskí záchranári III
02:30
Derrick
22:05
„Welcome Venice“
00:25
Správy RTVS
01:15
Správy RTVS z regiónov
01:25
Hírek
23:50
Hudobné návraty
23:25
Heslo
00:10
Bez servítky
01:20
Krimi
01:50
Noviny TV JOJ
02:35
Policajti v akcii
03:25
Záchranári
04:00
Prvé oddelenie
04:25
Prvé oddelenie II.
04:55
Noviny TV JOJ
22:30
Prci, prci, prcičky
00:30
Kráľovné kupónov
02:45
Zlato v garáži VI.
03:05
Zlato v garáži VI.
03:20
Moja mama varí lepšie ako tvoja
04:00
Poklady z blšáku I.
04:25
Veľké upratovanie V.
23:50
Kurýr: Zásilka smrti
01:25
Kukuřičný ostrov
03:00
Obsluhoval jsem anglického krále
23:40
Arthur a Minimojovia
00:05
Zabi nudu! II.
00:15
Knihy od Stonožky
00:25
Rapotáčik 3
00:40
Sníček a Dúhalka 2
00:55
Knihy od Stonožky
01:05
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
01:30
Petronela Jabĺčková
01:45
Sníček a Dúhalka
02:00
Zabi nudu! II.
02:10
Kikirikí
02:15
Kikirikí
02:20
Sníček
02:30
Sníček
02:45
Rapotáčik 2
02:55
Arthur a Minimojovia
03:20
Kúzlovanie
03:30
Máša a medveď IV.: Mášine pesničky
03:40
Sníček
03:50
Sníček
04:05
Knihy od Stonožky
04:15
Jahôdka a jej kamaráti I.
04:40
Rev a motoroví miláčikovia I.
23:55
Myšlienky vraha IX.
00:55
Myšlienky vraha IX.
01:55
Panelák
02:40
Policajti v akcii
03:20
Súdna sieň
03:55
Prvé oddelenie II.
04:15
Prvé oddelenie II.
04:35
Súdna sieň
Novinky zo sveta TV
Podľa nás určite. Teda pokiaľ vás takýto žáner baví... Turnaj snov je totiž dokumentárna tragikomédia, ktorej dej sa ..
24.11.2022
Prinášame vám veľký prehľad televíznych programov, na ktoré sa môžete tešiť tieto Vianoce na hlavných slovenských ..
15.11.2022
Natáčanie nových seriálov neustále pokračuje a takto sa zanedlho môžeme na obrazovkách Tv JOJ tešiť na ďalší ..
6.11.2022
Už onedlho sa v našich kinách objaví film o jednej z najvýraznejších osobností česko-slovenských kultúrnych ..
30.10.2022
Televízia JOJ započala natáčanie nového seriálu s názvom Duch. Bude to kriminálka s prvkami komédie, čo nie je ..
20.10.2022
Sesterská stanica našej druhej najúspešnejšej komerčnej stanice z Koliby – JOJ Plus v októbri tohto roka (2022) ..
16.10.2022
Po nástupe nového riaditeľa RTVS (Ľuboš Machaj) sa ..
7.10.2022
Možno ste to už zaregistrovali a možno nie, ale najdiskutovanejšou témou z mediálneho prostrediamomentálne je to, že ..
2.10.2022
Dotočené (prvá klapka padla v ešte v apríli 2022) a môže sa ísť na to. Už druhého októbra v nedeľu sa totiž na ..
21.9.2022