Navigácia

Jazyk webu

Vianočné rozprávky na JOJ-keNa Jojke sa vďaka exkluzívnej zmluve so spoločnosťou Disney môžeme počas tohtoročných vianočných sviatkov tešiť na ozajstné skvosty zo sveta animovaných rozprávok. Na našich obrazovkách sa tak objaví megaúspešné Ľadové kráľovstvo (Frozen) a kratšia a novšia Oslava v Ľadovom kráľovstve (Frozen Fever), Na vlásku či Popoluška.

Na Štedrý večer sú pre naše najmenšie ratolesti, ale i pre nás samozrejme, pripravené animované rozprávky. O 14.00 pôjde klasická a legendárna Popoluška z roku 1950. Rozprávka, ktorá bola svojho času nominovaná na 3 Oscarov. Doba ľadová 2 s prívlastkom Odmäk príde na radu o 15.15 a o 16.45 bude nasledovať populárny animovaný hit Na vlásku. O 18.30 príde na rad jeden z najúspešnejších animákov poslednej doby – Ľadové kráľovstvo.

Nebojte sa, ani tieto sviatky nebudete ochudobnení o netradičné „zábavky“ malého Kevina McCallistera. Obe časti (Sám doma a Sám doma 2: Stratený v New Yorku) sa už zaradili medzi vianočnú klasiku. Obe časti za sebou uvidíte na Štedrý večer v hlavnom vysielacom čase o 20.15.

Okrem animovaných fimov nás čakajú premiéry filmov ako Hachiko – príbeh psa, či vianočná komédia Chaos na Vianoce s trojicou hviezdnych hercov: Steve Martin, Diane Keaton, John Goodman. Zaujímavé bude sledovať aj rozprávky zo severskej produkcie, napríklad Captain Sabertooth and the Treasure of Lama Rama – Kapitán Sabertooth a poklad lamy Rama či Valley of Knights.

Na prvý sviatok vianočný 25.12. sa môžeme tešiť už o 13.45 na premiéru ruskej snímky Mystery of Snow Queen. Neskôr nás rozveselí americká komédia V utajení. Po Novinách hlási veľkolepý návrat relácia V siedmom nebi – vianočný špeciál s Vilom Rozborilom a neskôr film natočený podľa skutočných udalostí Nič nás nerozdelí o 22.30. Môžete však aj prepnúť na niekoľkooscarový hit Statočné srdce, ktorý o 22.30 uvedie sesterská PLUS-ka.