Navigácia

Jazyk webu

Vianoce a koniec roka 2016 na MarkízeMarkíza a jej sesterské stanice na Vianoce tohto roku nijak zvlášť neprekvapia. Markíza sa drží osvedčenej klasiky a uvedením pár premiér. Pôvodný formát bude predstavovať Chart Show. Presné vysielacie časy Markíza ešte nezverejnila. Čo teda uvidíme na Vianoce a Silvester?

Markíza

Vianočnú ponuku na hlavnej stanici odprezentuje pod claimom „Rozprávkové Vianoce“. Z vianočnej klasiky, ktorá nesmie chýbať na slovenských obrazovkách, uvidíme Perinbabu a Tri oriešky pre Popolušku a to priamo na Štedrý deň. Z ďalších titulov sa opäť môžeme tešiť na Mrázika, S tebou mě baví svět, Soľ nad zlato, Princeznu se zlatou hvězdou a komédiu Pelíšky.

V premiére počas tohtoročných Vianoc Markíza odvysiela tieto snímky: Najsilnejšie puto 2, Dovolenka za trest, Pestúnka v akcii: Zázrak na Manhattane či ruskú novinku Dračia nevesta.

V spomínanej Chart Show budú hrať prím Vianočné hity s hosťami Romanom Pomajbom, Kvetou Horváthovou a Patrikom Hermanom. Spievať naživo bude Štefan Skrúcaný, Mária Čírová a Vidiek.

Deti sa môžu tešiť na animované rozprávky ako je Kocúr v čižmách, Legendárna partia, Šmolkovia 2, Madagaskar 3.

Dajto

Prívlastok koncoročnej ponuky na Dajto znie „Nadupané Vianoce“. Stanica ponúkne seriály Pod kupolou – všetky tri série, Mušketieri – dve série a minisériu Kronika rodiny Shannara. Z filmov sa vo vysielaní objaví Highlander, Aljaška v plameňoch, Dlhý bozk na dobrú noc a trilógia Rambo.

Doma

Doma ponúka „Romantické Vianoce“a uvedie filmy zo série Rosamunde Pilcher – Dobrý anjel, Čarovné Vianoce, Stromček želaní, Muž s veľkým srdcom a Vianočné vyznanie.

Silvester na Markíze sa bude niesť v znamení minulého roka. Televízia zaradí premiérový Kredenec a ďalší špeciál Chart Show. V tomto koncoročnom vydaní vystúpia aj zahraniční interpreti Limahl a skupina Snap! plus Mafia Corner, Kristína a Veronika Strapková. Hosťami relácie budú Peter Marcin, Mário Kollár „Kuly“, Libor Bouček a Zuzana Vačková.