Navigácia

Jazyk webu

Rok 2017 a Markíza – čo na nás chystá?Zatiaľ čo nás momentálne zaujíma program na sviatky a koniec roka 2016, televízie už majú programovú štruktúru na rok 2017 dávno prichystanú. A televízia Markíza určite nie je žiadnou výnimkou. Čo teda pre nás divákov chystá na ďalší rok?

Zapadákov

Bude to napríklad aj nový komediálny seriál Zapadákov. Líder slovenských TV sa bude chcieť presadiť aj vo sfére pôvodných komediálnych seriálov a nadviazať tak na úspechy fenomenálnych Susedov či Hornej Dolnej. Už názov napovedá, že dej sa bude odohrávať kdesi v zapadnutom mestečku, kde nebude núdza o tie presne „trafené“ postavičky. Či už to bude miestny šerif, obávaný gangster alebo populárna kráska. O samotnú realizáciu seriálu sa postaral Dano Dangl.

Baby Boom

Markíza plánuje nasadiť aj rodinnú dokumentárnu sériu lincencovaného formátu One Born Every Minute pod názvom Baby Boom. Televízia promuje dramatické a emotívne momenty, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou narodenia každého človeka. A to nielen z pohľadu budúcich rodičov ale aj ich priateľov, lekárov či zdravotných sestričiek.

Policajné prípady

Markíza stavila aj na osvedčený formát typu Rodinné či Susedské prípady a ponúka novinku Policajné prípady. Na príprave tejto novinky sa podieľali aj bývalí policajti, čo do tejto docushow prinesie väčší nádych autenticity.

Extrémne premeny Slovensko

Poznáte americkú dokumentárnu reality show Extreme Makeover alebo Extrémne premeny? Markíza sa rozhodla využiť popularitu tejto show, ktorú aj sama vysielala počas leta a vytvorila jej slovenskú verziu.

Detektív Dušo

Markíza sa púšťa opäť aj do krimižánru, ktorý tak zastúpi seriál s názvom Detektív Dušo. Má ísť o detektívku pre celú rodinu a tak sme zvedaví, čo sa z toho nakoniec vykľuje. V jednej z úloh sa objaví po dlhšej dobe aj Miro Noga. Hlavná postava prischla Alexandrovi Bártovi.

Kuchyňa

Príjemným prekvapením môže byť aj seriál pôvodom z Ruska, ktorý náš líder na trhu odvysiela pod vlastným názvom Kuchyňa. Talentovaný kuchár Michal sa po fiasku v exkluzívnej bratislavskej reštaurácii vydá variť do podniku v Nízkych Tatrách. Tam ho čaká nielen nový šéf ale aj mladučká manažérka Lucia…