Navigácia

Jazyk webu

Na Jojke v roku 2017 budú dominovať seriályTelevízia Joj na budúci rok stavila na svoju seriálovú tvorbu. Jeden z najvýpravnejších projektov je historický detektívny seriál 1890. Návrat Paneláku sme už spomínali. Pribudnú ešte seriály Hotel, Pravá tvár, Delukse, Štyria statoční a už promované Prázdniny. Je potvrdených zvyšných 8 častí krimi Za sklom, tretiu sériu dajú Naši. V koprodukcii s Českou televíziou vzniká seriál Svet pod hlavou a pripravené sú nové časti seriálu podľa diváckych námetov Čert nikdy nespí.

1890

Detektívny seriál s Jánom Koleníkom v hlavnej úlohe. Od leta sa nakrúcal v kaštieli Betliar a jeho okolí. Režisér Peter Begányi (Naši) zveril ďalšie úlohy napríklad aj týmto hercom: Vica Kerekes, Milan Ondrík, Martin Nahálka, Rebeka Poláková, Anikó Vargová, Vladimír Jedľovský, Pavol Višňovský. Seriál je situovaný na Gemer koncom 19 storočia, ktorý je opradený poverami a mágiou. Detektív Jánoš Marton z Budapešti rieši záhadnú smrť mladej ženy…

Hotel

Romantika a komédia zároveň, situovaná v prostredí hotela v horách z dielne producentky Danice Hričovej. Mladá atraktívna Dorota sa zamestná v hoteli aby odpracovala svoju zrušenú luxusnú svadbu. S manažérom hotela Romanom zase „pracuje“ na romantickom vzťahu. V seriáli účinkujú Zuzana Konečná a Milo Král, ďalej Martin Melo, Zuzana Krónerová, Rišo Stanke, Vlado Černý a ďalší.

Delukse

Ďalší komediálny seriál z hotelového prostredia. V jeho ôsmych častiach tvorcovia sľubujú kvalitnú zábavu s hercami Zuzanou Fialovou, Ľubošom Kostelným, Tomášom Maštalírom, Ivanom Vojtekom, Richardom Stankem či Gabrielou Marcinkovou.

Štyria statoční

Komediálny western v hlavnej úlohe s Michalom Hudákom, Mariánom Čekovským či Jakubom Prachařom. Režisérom seriálu natáčanom v hollywoodskej dedine v Španielsku je Jeffo Minařík.

Prázdniny

Rodinný komediálny seriál o živote bratrancov na chalupe na kopaniciach počas prázdnin. Sujet seriálu je podobný legendárnemu filmu S tebou mně baví svět. V dospeláckych úlohach mimo iných uvidíme Marka Igondu, Ľuboša Kostelného, Tomáša Matonohu či Luciu Siposovú a Zuzanu Norisovú.