Navigácia

Jazyk webu

Koleso šťastia – návrat na obrazovkyUž prednedávnom sme boli sami zvedaví ako sa bude vodiť staronovému formátu na Markíze Koleso šťastia. Po vlne kritiky od 26.9. ho nahradil v pracovných dňoch o 17.55 seriál Búrlivé víno.

Markíza však po novom vo veľkom vyrába nové časti Kolesa šťastia. Nové diely by mali uzrieť svetlo sveta ešte do konca tohto roku, kedy vystrieda Búrlivé víno s naozaj podpriemernými výkonmi v sledovanosti.

Búrlivé víno – kedysi ťahák sledovanosti sa stal jeden z jej najväčších problémov. Tento rok „precestovalo“ niekoľko uvádzacích časov, ani v jednom však nedokázalo uspieť. Seriálu sa totiž nedarí ani o osemnástej, v tejto sezóne sa prepadáva do hlbokých podpriemerov. Markízu trápi okrem dominancie JOJ v tomto čase aj slabnúca pozícia s televíznymi novinami, ktoré čoraz častejšie zaostávajú za Novinami. Naopak Koleso šťastia fungovalo aj keď priemerne v mimosezónnom období. Koleso šťastia Markíza nasadila od konca júla aby vyplnilo celý čas do návratu Búrlivého vína.

Nie je to však vynútené striedanie. Seriál Búrlivé víno jednoducho končí dobehnutím ôsmej série. Nemá totiž dostatok častí aby sa vykryl čas až do Vianoc. Koleso šťastia by sa tak malo opäť objaviť na našich obrazovkách niekedy v polovici decembra, i keď len na pár dní, pretože televízie zvyknú vypĺňať posledný týždeň v roku medzi Vianocami a Silvestrom rôznymi filmami. Následne Koleso šťastia obsadí termín v mimosezónnom období na začiatku roka 2017.

Novými časťami relácie vás bude sprevádzať ako obvykle populárny otec dvoch detí, víťaz Superstar 2011 a Tvoja tvár znie povedome, Lukáš Adamec a odkrývať písmená asi najviac kritizovaná Alžbeta Ferencová. Tej z dôvodu najostrejšej kritiky musela Markíza zrušiť oficiálne facebookové stránky. Uvidíme, aký honor si táto dvojica dokáže vybojovať ešte na konci roka 2016 a či nedôjde k výmene.